EVALGRAF GENERAL CONSULT SRL
CUI 35306992 · J2015000954101
EVALGRAF GENERAL CONSULT SRL are CUI 35306992, nr. de înregistrare J2015000954101, înmatriculată pe 09.12.2015. Sediul social e în Sat Lipia, Comuna Merei, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 148.612 lei, profit net 20.065 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-01-30 | COMUNA MEREI | Servicii de consultanta in domeniul eval | 2 mii lei |
| 2024-01-29 | COMUNA MEREI | Servicii de consultanta in domeniul eval | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 149 mii lei · mediana 172 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 31 mii lei | 64% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 13.5% · mediana 23.7% | 57% din mediană |
| Cifră pe salariat | 149 mii lei · mediana 176 mii lei | 84% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 148.612 | 217.752 | 194.329 | 92.048 | 134.960 | 231.338 | 142.319 | 139.525 | 156.149 | 65.246 | — |
| Venituri totale | 178.772 | 217.752 | 194.343 | 92.495 | 154.780 | 231.559 | 142.573 | 139.712 | 156.149 | 65.246 | 0 |
| Cheltuieli totale | 156.919 | 221.363 | 224.938 | 162.997 | 141.048 | 158.660 | 132.521 | 123.529 | 138.366 | 33.634 | 198 |
| Profit / pierdere brută | 21.853 | -3.611 | -30.595 | -70.502 | 13.732 | 72.899 | 10.052 | 16.183 | 17.783 | 31.612 | -198 |
| Profit / pierdere netă | 20.065 | -5.788 | -32.538 | -71.384 | 12.215 | 70.788 | 8.626 | 14.786 | 16.221 | 29.746 | -198 |
| Active imobilizate | — | 5.343 | 39.699 | 65.176 | 93.410 | 30.037 | 51.634 | 61.250 | 21.200 | 28.237 | 1.243 |
| Active circulante | 14.591 | 41.891 | 71.607 | 11.395 | 44.790 | 112.735 | 21.590 | 16.628 | 90.350 | 23.183 | 142 |
| Stocuri | 594 | — | — | — | 240 | — | 35 | — | — | — | — |
| Creanțe | 12.602 | 15.364 | 63.518 | 7.460 | 15.628 | 6.039 | 5.239 | 12.742 | 6.024 | 6.317 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.395 | 26.527 | 8.089 | 3.935 | 28.922 | 106.696 | 16.316 | 3.886 | 84.326 | 16.866 | 142 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 791 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 13.395 | 66.103 | 126.763 | 59.490 | 32.646 | 20.534 | 17.554 | 22.111 | 65.581 | 21.672 | 1.383 |
| Capitaluri proprii | 1.196 | -18.869 | -15.457 | 17.081 | 106.345 | 122.238 | 55.670 | 55.767 | 45.969 | 29.748 | 2 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVALGRAF GENERAL CONSULT SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000954101 |
| EUID | ROONRC.J2015000954101 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-09 |
| Sediu social | Str DEALULUI, 5, Sat Lipia Com. Merei, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT LIPIA COM. MEREI, STR DEALULUI, NR.5 |
| Telefon | 0743556151 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTARES TECH CONSULTING S.R.L. | 34 m |
| INTECH CONSULTING NDG S.R.L. | 34 m |
| INTERAXIS SRL | 34 m |
| ELEKTROPATH HIGHPOWER S.R.L. inactiv | 41 m |
| PATH ELECTRIKSOLAR S.R.L. inactiv | 41 m |
| STRATOS SOLAR S.R.L. inactiv | 41 m |
| DEBA GERMAN DEVELOPMENT S.R.L. | 87 m |
| SOLID AMEC RISE S.R.L. | 87 m |
| CÂMPEANU COM SRL | 89 m |
| REVIX SPRINT SERVIS S.R.L. | 129 m |
| ISTUDOR DORIGEO ATELIER S.R.L. inactiv | 149 m |
| ELLY PRO METALLICE SRL | 214 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7490 | 2017 – 2025 |
| 4778 | 2015 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25