ARTA CEAIULUI SRL
CUI 35318318 · J12/3731/2015
ARTA CEAIULUI SRL are CUI 35318318, nr. de înregistrare J12/3731/2015, înmatriculată pe 11.12.2015. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5210. În 2025: cifră de afaceri 4.474 lei, profit net 1.100 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 158 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 5 mii lei | 21% din mediană |
| Marjă netă | 24.6% · mediana 3.2% | 769% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.474 | 5.032 | 13.419 | 14.857 | 15.491 | 11.852 | 12.752 | 6.167 |
| Venituri totale | 5.221 | 5.032 | 13.419 | 14.857 | 15.491 | 11.852 | 12.775 | 6.167 |
| Cheltuieli totale | 3.939 | 4.396 | 11.087 | 5.471 | 9.916 | 15.643 | 9.529 | 12.440 |
| Profit / pierdere brută | 1.282 | 636 | 2.332 | 9.386 | 5.575 | -3.791 | 3.246 | -6.273 |
| Profit / pierdere netă | 1.100 | 620 | 1.959 | 8.948 | 5.125 | -4.031 | 2.862 | -6.458 |
| Active circulante | 22.273 | 20.351 | 19.974 | 25.658 | 15.111 | 8.177 | 10.105 | 5.586 |
| Stocuri | 3.189 | 3.242 | 3.276 | 9.868 | -428 | 286 | 1.782 | 1.929 |
| Creanțe | 1.969 | 1.231 | 1.232 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.115 | 15.878 | 15.466 | 14.790 | 14.539 | 6.891 | 7.323 | 3.657 |
| Datorii | 12.306 | 11.413 | 11.656 | 19.298 | 17.700 | 15.891 | 13.788 | 12.131 |
| Capitaluri proprii | 9.967 | 8.938 | 8.318 | 6.360 | -2.589 | -7.714 | -3.683 | -6.545 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARTA CEAIULUI SRL |
| Nr. reg. com. | J12/3731/2015 |
| EUID | ROONRC.J12/3731/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-11 |
| Sediu social | Str. Fierului, 46, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. EROILOR, NR.9, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AESTAS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALL IN TECHNIC SRL | aceeași clădire |
| ARIF COMSERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHIMERA PRODCOM SRL | aceeași clădire |
| CODECA TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CYAN ADVERTISING SRL | aceeași clădire |
| DISCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| EARLY YEARS CENTRE S.R.L. | aceeași clădire |
| GYM & PLAY NATY S.R.L. | aceeași clădire |
| HCL HYPERAUTOMATION SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| HOREA H TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| HUGO DREX CORPORATION SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5210 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25