A & R CONCEPT SOLUTIONS SRL
CUI 35331970 · J2015003049356
A & R CONCEPT SOLUTIONS SRL are CUI 35331970, nr. de înregistrare J2015003049356, înmatriculată pe 16.12.2015. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 300.550 lei, profit net 45.389 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 301 mii lei · mediana 221 mii lei | 136% din mediană |
| Profit net | 45 mii lei · mediana 19 mii lei | 243% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 15.1% · mediana 9.3% | 162% din mediană |
| Cifră pe salariat | 100 mii lei · mediana 141 mii lei | 71% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 300.550 | 115.730 | 210.833 | 205.561 | 92.598 | 127.801 | 70.815 | 80.181 | 48.453 | 59.720 | 1.248 |
| Venituri totale | 300.422 | 115.736 | 210.833 | 205.561 | 92.598 | 127.801 | 70.815 | 80.181 | 48.453 | 59.720 | 1.248 |
| Cheltuieli totale | 251.927 | 228.240 | 163.704 | 80.838 | 57.433 | 106.517 | 70.138 | 76.998 | 48.696 | 36.921 | 572 |
| Profit / pierdere brută | 48.495 | -112.504 | 47.129 | 124.723 | 35.165 | 21.284 | 677 | 3.183 | -243 | 22.799 | 676 |
| Profit / pierdere netă | 45.389 | -112.504 | 40.025 | 122.708 | 33.564 | 17.627 | -1.448 | 778 | -1.697 | 21.007 | 639 |
| Active imobilizate | 9.690 | 10.826 | 9.628 | 2.697 | 4.045 | — | — | — | 0 | — | 0 |
| Active circulante | 86.957 | 27.672 | 194.268 | 149.757 | 66.081 | 27.977 | 14.781 | 12.304 | 6.223 | 33.635 | 1.417 |
| Stocuri | 337 | 1.309 | 1.080 | 1.154 | 1.174 | 613 | — | 1.748 | — | — | 0 |
| Creanțe | 17 | 153 | 26.066 | 45.546 | 2.729 | 4.169 | 8.057 | 3.669 | 67 | 4.964 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 86.603 | 26.210 | 167.122 | 103.057 | 62.178 | 23.195 | 6.724 | 6.887 | 6.156 | 28.671 | 1.417 |
| Cheltuieli în avans | 775 | 2.638 | 192 | 515 | 301 | 192 | 224 | 336 | 309 | — | — |
| Datorii | 25.684 | 14.787 | 41.115 | 30.021 | 15.547 | 6.852 | 11.315 | 7.503 | 2.173 | 11.789 | 578 |
| Capitaluri proprii | 71.738 | 26.349 | 162.973 | 122.948 | 54.880 | 21.317 | 3.690 | 5.137 | 4.359 | 21.846 | 839 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | A & R CONCEPT SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2015003049356 |
| EUID | ROONRC.J2015003049356 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-16 |
| Sediu social | Str. Bruxelles, 17, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BRUXELLES, NR.17, ET.1, AP.12 |
| Telefon | 0726510039 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASGARD SYSTEMS CORP S.R.L. | aceeași clădire |
| ASGARD SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| BELAPART CD SRL | aceeași clădire |
| E-COM 4 ALL SRL | aceeași clădire |
| EU SPIN RESEARCH & CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| IANA CONCEPT SRL inactiv | aceeași clădire |
| KONTA DESK SRL | aceeași clădire |
| NIKOS PHOTO STUDIOS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NINA ȘTEFAN MEDIC S.R.L. | aceeași clădire |
| RP SMART SOFT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| WONDERFUL OUTFITS S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| MOONSHINE ANGELS S.R.L. | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08