MOVINGBOX LOGISTICS S.R.L.
CUI 35332142 · J2024003116238
MOVINGBOX LOGISTICS S.R.L. are CUI 35332142, nr. de înregistrare J2024003116238, înmatriculată pe 23.04.2024. Sediul social e în Sat Berceni, Comuna Berceni, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4942. În 2025: cifră de afaceri 243.239 lei, profit net 170.528 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 243 mii lei · mediana 158 mii lei | 154% din mediană |
| Profit net | 171 mii lei · mediana 5 mii lei | de 33× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 70.1% · mediana 3.2% | de 22× mediana |
| Cifră pe salariat | 243 mii lei · mediana 175 mii lei | 139% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 243.239 | 166.643 | 289.107 | 256.385 | 297.708 | 223.204 | 114.624 | 127.330 | 210.659 | 205.742 | 20.195 |
| Venituri totale | 243.443 | 166.643 | 289.132 | 256.385 | 297.708 | 223.204 | 114.624 | 127.335 | 210.659 | 205.742 | 20.195 |
| Cheltuieli totale | 70.529 | 70.681 | 54.682 | 38.003 | 77.748 | 29.802 | 62.777 | 31.476 | 26.808 | 8.544 | 1.063 |
| Profit / pierdere brută | 172.914 | 95.962 | 234.450 | 218.382 | 219.960 | 193.402 | 51.847 | 95.859 | 183.851 | 197.198 | 19.132 |
| Profit / pierdere netă | 170.528 | 94.330 | 231.957 | 216.299 | 217.553 | 191.602 | 50.762 | 94.639 | 181.745 | 191.900 | 18.526 |
| Active circulante | 340.551 | 159.676 | 275.003 | 244.347 | 411.630 | 193.298 | 544.797 | 476.115 | 380.508 | 197.492 | 19.332 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 5.000 | 5.000 | 5.000 | — |
| Creanțe | 278.908 | 139.128 | 232.708 | 238.082 | 407.772 | 160.766 | 330.587 | 276.553 | 214.176 | 66.071 | 16.995 |
| Casa și conturi la bănci | 61.643 | 20.548 | 42.295 | 6.265 | 3.858 | 32.532 | 214.210 | 194.562 | 161.332 | 126.421 | 2.337 |
| Datorii | 45.318 | 34.972 | 42.237 | 27.808 | 2.235 | 1.456 | 25.551 | 7.631 | 6.663 | 5.392 | 606 |
| Capitaluri proprii | 295.233 | 124.704 | 232.766 | 216.539 | 409.395 | 191.842 | 519.246 | 468.484 | 373.845 | 192.100 | 18.726 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 15 | 23 | 1 | 2 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 22.04.2024 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 4942 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOVINGBOX LOGISTICS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/3116/2024 |
| EUID | ROONRC.J2024003116238 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2024-04-23 |
| Sediu social | Str. Poiana Verde, 1C, Sat Berceni Com. Berceni, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT BERCENI COM. BERCENI, STR. POIANA VERDE, NR.1C |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4942 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (64)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25