MEDICAL BUSINESS MANAGEMENT SRL
CUI 35333601 · J2015001379024
MEDICAL BUSINESS MANAGEMENT SRL are CUI 35333601, nr. de înregistrare J2015001379024, înmatriculată pe 16.12.2015. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8610. În 2022: cifră de afaceri 17.815 lei, pierdere netă 43.293 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 17.815 | 74.748 | 231.393 | 174.310 | 804.505 | 679.022 | 402.562 |
| Venituri totale | 0 | 2.262 | 0 | 13.259 | 118.066 | 257.742 | 174.310 | 804.505 | 679.022 | 402.562 |
| Cheltuieli totale | 3.065 | 2.741 | 261.146 | 56.399 | 75.735 | 258.385 | 448.760 | 515.165 | 482.362 | 397.075 |
| Profit / pierdere brută | -3.065 | -479 | -261.146 | -43.140 | 42.331 | -643 | -274.450 | 289.340 | 196.660 | 5.487 |
| Profit / pierdere netă | -3.065 | -479 | -261.146 | -43.293 | 41.211 | -3.889 | -276.231 | 281.295 | 189.816 | 1.461 |
| Active imobilizate | 3.646 | 5.534 | 7.421 | 237.432 | 239.320 | 235.107 | 14.471 | — | 431 | 431 |
| Active circulante | 1.983 | 3.160 | 1.402 | 9.692 | 306.939 | 2.412.717 | 62.776 | 329.693 | 227.109 | 40.031 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.817 |
| Creanțe | — | 219 | 171 | 4.617 | 4.299 | 31.473 | 1.792 | 8.362 | 26.666 | 2.266 |
| Casa și conturi la bănci | 1.983 | 2.941 | 1.231 | 5.075 | 302.640 | 2.381.244 | 60.984 | 321.331 | 200.443 | 30.948 |
| Datorii | 268.664 | 268.664 | 268.314 | 245.470 | 308.591 | 2.644.087 | 69.071 | 45.736 | 35.262 | 38.001 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 192.721 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -263.035 | -259.970 | -259.491 | 1.654 | 44.947 | 3.737 | 8.176 | 283.957 | 192.278 | 2.461 |
| Capital subscris vărsat | 1.450 | 1.450 | 1.450 | 1.450 | 1.450 | 1.450 | 1.450 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 4 | 6 | 6 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 8610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEDICAL BUSINESS MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2015001379024 |
| EUID | ROONRC.J2015001379024 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-16 |
| Sediu social | Str. Voluntarilor, 2/a, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VOLUNTARILOR, NR.2/A, SC.A, AP.25 |
| Telefon | 0724320317 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABSOLUTE DETERMINATION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ART-BODY CLINIQUE SRL | aceeași clădire |
| AUTOARAD 2017 SRL | aceeași clădire |
| B&B CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| BAU WORK S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST ASIGURARI - AGENT DE ASIGURARI SRL | aceeași clădire |
| BEST INSURANCE-ASIGURĂRI SRL | aceeași clădire |
| BODYESTETYCALM S.R.L. | aceeași clădire |
| BONOTTO S.R.L. SALGAREDA SUCURSALA ARAD | aceeași clădire |
| BUILDING & ENERGY SRL inactiv | aceeași clădire |
| C & D FASHION & EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| CASABLANCA VIAL CONSTRUCTION SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8610 | 2019 – 2025 |
| 8622 | 2016 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25