COLLECT INFO DATA S.R.L.
CUI 35338803 · J2015000527365
COLLECT INFO DATA S.R.L. are CUI 35338803, nr. de înregistrare J2015000527365, înmatriculată pe 17.12.2015. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 218.557 lei, profit net 37.652 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 219 mii lei · mediana 172 mii lei | 127% din mediană |
| Profit net | 38 mii lei · mediana 31 mii lei | 120% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 17.2% · mediana 23.7% | 73% din mediană |
| Cifră pe salariat | 109 mii lei · mediana 176 mii lei | 62% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 218.557 | 298.137 | 232.623 | 219.090 | 175.225 | 168.257 | 150.557 | 129.025 | 122.848 | 115.512 |
| Venituri totale | 218.986 | 298.137 | 232.630 | 219.090 | 201.509 | 172.589 | 310.871 | 129.025 | 122.848 | 115.512 |
| Cheltuieli totale | 179.187 | 188.378 | 206.686 | 147.187 | 126.944 | 97.932 | 263.210 | 100.709 | 57.805 | 94.424 |
| Profit / pierdere brută | 39.799 | 109.759 | 25.944 | 71.903 | 74.565 | 74.657 | 47.661 | 28.316 | 65.043 | 21.088 |
| Profit / pierdere netă | 37.652 | 106.839 | 23.988 | 70.167 | 73.185 | 73.273 | 45.028 | 27.161 | 63.815 | 19.932 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 160.951 | — | — |
| Active circulante | 47.150 | 117.563 | 36.058 | 89.088 | 108.760 | 132.814 | 76.111 | 23.998 | 66.298 | 25.470 |
| Creanțe | 21.722 | 59.625 | 17.084 | 72.510 | 65.564 | 59.801 | 58.696 | 7.191 | 18.100 | 7.060 |
| Casa și conturi la bănci | 25.428 | 57.938 | 18.974 | 16.578 | 43.196 | 73.013 | 17.415 | 16.807 | 48.198 | 18.410 |
| Datorii | 8.298 | 6.723 | 10.870 | 17.721 | 19.950 | 7.189 | 2.706 | 156.259 | 1.283 | 4.538 |
| Venituri în avans | — | 2.801 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 38.852 | 108.039 | 25.188 | 71.367 | 88.810 | 125.625 | 73.405 | 28.690 | 65.015 | 20.932 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 4 | 2 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COLLECT INFO DATA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J36/527/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015000527365 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-12-17 |
| Sediu social | Str. Babadag, 140, camera nr.1, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. BABADAG, NR.140, CAMERA NR.1, BL.CORALPLAZA, SC.A, ET.1, AP.33 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AKTINA SRL SORANO SUCURSALA TULCEA | aceeași clădire |
| APITEHNIK BEEKEEPING S.R.L. | aceeași clădire |
| BEE SHOP MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CARSIL SRL | aceeași clădire |
| COOPERATIVA AGRICOLĂ CEREALE DUVACRIS | aceeași clădire |
| CREATIV SRL | aceeași clădire |
| D & A CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| DATATUR SRL | aceeași clădire |
| DELTA MEDIASTANDARD SRL | aceeași clădire |
| DELTA SA | aceeași clădire |
| DINAMIC CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| EASY TEHNIC GRAPH S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6920 | 2024 – 2025 |
| 6311 | 2016 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (28)
Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Tulcea
| 2363347 | MAVROS SRL |
| 3198710 | POHDAM EX SRL |
| 4705330 | TAHO SRL |
| 7982409 | AUDIT SRL |
| 8063616 | ROPAS EXPERT SRL |
| 10200421 | CONTAB & CONSULTING SRL |
| 10280471 | EVEXEM SRL |
| 13005930 | PAH SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25