ENDO EXCELLENCE S.R.L.
CUI 35346407 · J2018000470163
ENDO EXCELLENCE S.R.L. are CUI 35346407, nr. de înregistrare J2018000470163, înmatriculată pe 02.03.2018. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 238.683 lei, profit net 96.844 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 239 mii lei · mediana 220 mii lei | 109% din mediană |
| Profit net | 97 mii lei · mediana 40 mii lei | 241% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 40.6% · mediana 22.2% | 183% din mediană |
| Cifră pe salariat | 239 mii lei · mediana 202 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 238.683 | 176.498 | 195.339 | 201.617 | 207.630 | 156.122 | 143.831 | 96.701 | 118.642 | 123.407 |
| Venituri totale | 239.189 | 176.498 | 195.339 | 201.617 | 207.630 | 156.122 | 143.831 | 96.701 | 118.642 | 123.407 |
| Cheltuieli totale | 135.528 | 117.522 | 114.348 | 78.577 | 53.688 | 8.766 | 12.682 | 47.641 | 53.902 | 75.966 |
| Profit / pierdere brută | 103.661 | 58.976 | 80.991 | 123.040 | 153.942 | 147.356 | 131.149 | 49.060 | 64.740 | 47.441 |
| Profit / pierdere netă | 96.844 | 53.946 | 79.252 | 121.125 | 151.867 | 142.794 | 126.834 | 46.790 | 63.553 | 44.973 |
| Active imobilizate | — | 4.246 | 17.827 | 11.652 | 10.106 | 12.548 | 11.802 | 14.779 | 17.805 | 20.831 |
| Active circulante | 393.053 | 382.157 | 395.486 | 410.902 | 462.063 | 399.243 | 382.597 | 341.512 | 158.066 | 34.062 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 2.486 | 972 | — |
| Creanțe | 376.429 | 380.149 | 389.689 | 384.111 | 461.666 | 380.888 | 378.676 | 328.936 | 144.668 | 13.790 |
| Casa și conturi la bănci | 16.624 | 2.008 | 5.797 | 26.791 | 397 | 18.355 | 3.921 | 10.090 | 12.426 | 20.272 |
| Cheltuieli în avans | 826 | 1.315 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 107.825 | 8.520 | 7.343 | 3.970 | 8.131 | 31.620 | 157.022 | 245.748 | 112.118 | 9.720 |
| Capitaluri proprii | 286.054 | 379.198 | 405.970 | 418.584 | 464.038 | 380.171 | 237.377 | 110.543 | 63.753 | 45.173 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 01.03.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ENDO EXCELLENCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000470163 |
| EUID | ROONRC.J2018000470163 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-02 |
| Sediu social | Str. Corneliu Coposu, 2, CAMERA 1, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CORNELIU COPOSU, NR.2, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| THOR COMPANY SRL inactiv | 29 m |
| BB MEDIA PLUS PRODUCTION S.R.L. | 41 m |
| BBT ONLINE MEDIA ADVERTISING S.R.L. inactiv | 41 m |
| MABDENT S.R.L. | 41 m |
| PIRATE TECH SRL inactiv | 41 m |
| RADIODENT SRL inactiv | 41 m |
| COLT DE TARA SRL inactiv | 58 m |
| LARYANA EXPRESS S.R.L. | 69 m |
| NEUROVERT S.R.L. | 70 m |
| BIG TEAM META S.R.L. | 81 m |
| MOTO DARIGAB S.R.L. | 84 m |
| OCEALAN S.R.L. | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Dolj
| 2293985 | ARCA MED SRL |
| 2322045 | DANCOST SRL |
| 3084278 | ENIGMA COM SRL |
| 3871114 | LUPU VICTOR CO SNC |
| 5470690 | GINSAN MEDCOM SRL |
| 5764564 | NEVER DIE TRADING SRL |
| 7778965 | ETADENT SRL |
| 9888379 | SANODENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08