Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AL TANGIR FOOD SRL

CUI 35374334 · J40/27/2016

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AL TANGIR FOOD SRL are CUI 35374334, nr. de înregistrare J40/27/2016, înmatriculată pe 05.01.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2024: cifră de afaceri 2.747.429 lei, profit net 1.003.768 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 9 salariați
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 10 ani
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 2,7 mil lei · mediana 166 mii lei de 17× mediana
Profit net 1,0 mil lei · mediana 1 mii lei de 774× mediana
Salariați 9 · mediana 2 450% din mediană
Marjă netă 36.5% · mediana 1% de 37× mediana
Cifră pe salariat 305 mii lei · mediana 131 mii lei 233% din mediană

Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 2,7 mil lei
2018: 968 mii lei 182019: 1,4 mil lei 192020: 1,2 mil lei 202021: 2,1 mil lei 212022: 2,4 mil lei 222023: 2,4 mil lei 232024: 2,7 mil lei 24
Profit net 1,0 mil lei
2016: -185 mii lei 162018: 239 mii lei 182019: 330 mii lei 192020: 299 mii lei 202021: 862 mii lei 212022: 795 mii lei 222023: 940 mii lei 232024: 1,0 mil lei 24
Salariați 9
2016: 1 162018: 7 182019: 9 192020: 8 202021: 10 212022: 13 222023: 8 232024: 9 24
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20242023202220212020201920182016
Cifra de afaceri netă2.747.4292.363.3022.420.8962.097.3881.178.1211.371.062967.684—
Venituri totale2.750.4782.368.5112.420.9432.303.0471.183.6711.371.073967.6930
Cheltuieli totale1.671.4421.405.5361.602.2451.420.803872.8721.028.970719.286185.034
Profit / pierdere brută1.079.036962.975818.698882.244310.799342.103248.407-185.034
Profit / pierdere netă1.003.768939.814794.974861.688299.168330.009238.743-185.034
Active imobilizate152.956182.891213.637104.85561.11061.10960.78595.366
Active circulante962.181804.025684.469974.490564.024430.863472.35110.455
Stocuri139.019125.888110.12688.49673.90587.63340.645—
Creanțe530.012543.250553.230750.992164.468150.46545.643677
Casa și conturi la bănci83.150134.88721.113135.002325.651192.76563.7059.778
Cheltuieli în avans3.0513.0513.0513.0513.0503.0513.0514.794
Datorii113.78549.33280.836148.101165.143331.150379.966295.449
Capitaluri proprii1.004.403940.635820.321934.295463.041163.873156.221-184.834
Capital subscris vărsat240240240240240240240200
Număr mediu de salariați9813108971

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 12.01.2017
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
CAEN principal5610
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAL TANGIR FOOD SRL
Nr. reg. com.J40/27/2016
EUIDROONRC.J40/27/2016
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2016-01-05
Sediu socialStr. Toamnei, 101, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TOAMNEI, NR.101
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
NETWORLD SOLUTION SRL inactiv aceeași clădire
AYERON - INDOOR SERVICES SRL inactiv 20 m
BMV SMART SERV S.R.L. 20 m
IOVI CLASS TUR SRL 20 m
RUNNERS CLUB SRL inactiv 20 m
TECHNOCONTROL DEVICES SRL 20 m
VIRGINIA STARPROD SRL 20 m
ARTROPOMED SRL inactiv 21 m
BIOTOP MED SRL inactiv 21 m
CALYPSO SNAGOV SRL inactiv 21 m
COLIOPTERA SRL inactiv 21 m
FANCY COFFEE SRL inactiv 21 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

50102024
56102016 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (4)

5610562156295630

Alte firme din Bucureşti

3562 RESTAURANTUL MAGURA SRL
3775 MOLDOVA AP SERV SRL
6976 M.RESTAURANT LAPEGA E. SRL
10047 SANDRINO IMPEX SRL
20903 RESTAURANT BUCEGI SRL
21151 PIZZA MOTOR SRL
22289 ADA-KALEH PROD COM SRL
23365 SERVICII DE ALIMENTATIE PUBLICA ROATA VIETII SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25