CIONCA RENOVATION SRL
CUI 35387474 · J24/29/2016
CIONCA RENOVATION SRL are CUI 35387474, nr. de înregistrare J24/29/2016, înmatriculată pe 08.01.2016. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2022: cifră de afaceri 83.389 lei, profit net 61.321 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 83 mii lei · mediana 221 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 19 mii lei | 328% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 73.5% · mediana 9.3% | 790% din mediană |
| Cifră pe salariat | 83 mii lei · mediana 141 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83.389 | 36.245 | 65.840 | 24.384 | 159.198 | 101.152 | 81.055 |
| Venituri totale | 83.389 | 36.245 | 65.841 | 24.492 | 159.325 | 101.173 | 81.324 |
| Cheltuieli totale | 20.404 | 5.502 | 34.421 | 37.128 | 66.195 | 88.018 | 69.395 |
| Profit / pierdere brută | 62.985 | 30.743 | 31.420 | -12.636 | 93.130 | 13.155 | 11.929 |
| Profit / pierdere netă | 61.321 | 29.655 | 29.444 | -13.368 | 88.354 | 10.121 | 9.489 |
| Active imobilizate | — | 528 | 528 | 528 | 528 | 528 | 528 |
| Active circulante | 237.042 | 173.816 | 144.241 | 114.460 | 128.484 | 40.947 | 10.156 |
| Creanțe | — | — | — | 0 | 3.704 | 8.572 | — |
| Casa și conturi la bănci | 237.042 | 173.816 | 144.241 | 114.460 | 124.780 | 32.375 | 10.156 |
| Datorii | 21.826 | 20.449 | 20.528 | 20.192 | 20.848 | 21.665 | 995 |
| Capitaluri proprii | 215.216 | 153.895 | 124.241 | 94.796 | 108.164 | 19.810 | 9.689 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIONCA RENOVATION SRL |
| Nr. reg. com. | J24/29/2016 |
| EUID | ROONRC.J24/29/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-08 |
| Sediu social | Str. Păşunii, 1B, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. PĂŞUNII, NR.1B, SC.1, ET.6, AP.58 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.G. CRISNEL S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO-VARGA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BELLA ANAID LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| BENVESTITO SRL | aceeași clădire |
| BUZATU-TAX SRL | aceeași clădire |
| CREATYV PRO NAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| DECORAŢIUNI OSACA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DENOVA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTROCENTER DUE SRL | aceeași clădire |
| ELECTROCENTER SRL | aceeași clădire |
| FOXARMY SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOXPICTURES SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2016 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25