SLA LOGISTIC SRL
CUI 35435792 · J12/188/2016
SLA LOGISTIC SRL are CUI 35435792, nr. de înregistrare J12/188/2016, înmatriculată pe 19.01.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 99.477 lei, profit net 3.861 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 99 mii lei · mediana 158 mii lei | 63% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 5 mii lei | 74% din mediană |
| Marjă netă | 3.9% · mediana 3.2% | 122% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 99.477 | 107.769 | 101.653 | 102.576 | 81.503 | 45.335 | 67.649 | 71.257 | 44.016 | 24.155 |
| Venituri totale | 99.483 | 107.769 | 101.653 | 103.478 | 87.585 | 48.933 | 67.649 | 71.257 | 44.016 | 24.155 |
| Cheltuieli totale | 94.805 | 58.029 | 75.795 | 40.333 | 29.774 | 22.911 | 29.976 | 30.523 | 36.153 | 24.004 |
| Profit / pierdere brută | 4.678 | 49.740 | 25.858 | 63.145 | 57.811 | 26.022 | 37.673 | 40.734 | 7.863 | 151 |
| Profit / pierdere netă | 3.861 | 43.042 | 24.862 | 60.601 | 56.549 | 24.967 | 35.696 | 38.595 | 6.990 | -574 |
| Active imobilizate | 68.750 | — | — | — | — | — | — | 222 | 889 | 2.137 |
| Active circulante | 1.834 | 79.145 | 39.908 | 144.047 | 162.889 | 112.922 | 81.397 | 45.608 | 9.740 | 2.921 |
| Creanțe | 1.232 | 39.696 | — | — | 53.007 | 103.000 | — | — | 456 | — |
| Casa și conturi la bănci | 602 | 39.449 | 39.908 | 144.047 | 109.882 | 9.922 | 81.397 | 45.608 | 9.284 | 2.921 |
| Cheltuieli în avans | 1.621 | 330 | 187 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 200 | 11.331 | 14.993 | 1.023 | 466 | 967 | 490 | 619 | 4.013 | 5.432 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 6.081 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 72.005 | 68.144 | 25.102 | 143.024 | 162.423 | 105.874 | 80.907 | 45.211 | 6.616 | -374 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SLA LOGISTIC SRL |
| Nr. reg. com. | J12/188/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/188/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-19 |
| Sediu social | Str. Gheorghe Asachi, 13, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GHEORGHE ASACHI, NR.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BADOCLAUS SRL inactiv | 29 m |
| GURMAND BELLA ITALIA S.R.L. inactiv | 29 m |
| GURMAND PKA SRL inactiv | 29 m |
| LIVEBRIDGE SRL inactiv | 29 m |
| PATRICKTUR SRL inactiv | 29 m |
| ECOLUBE OIL S.R.L. | 37 m |
| GRAND INVEST SRL | 37 m |
| GRAND MONTAN TOUR SRL | 37 m |
| QUALITY INVEST SRL | 39 m |
| CMD CONSTRUCT SERVICII SRL inactiv | 43 m |
| ROMINA SHOP SRL-D inactiv | 43 m |
| MIHU COLLECTING SRL | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08