VOROVIR S.R.L.
CUI 35447436 · J22/118/2016
VOROVIR S.R.L. are CUI 35447436, nr. de înregistrare J22/118/2016, înmatriculată pe 20.01.2016. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2024: cifră de afaceri 73.467 lei, profit net 28.306 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 73.467 | 201.253 | 181.140 | 173.154 | 205.229 | 67.563 | 47.613 | 155.841 | 139.860 |
| Venituri totale | 0 | 73.935 | 201.253 | 181.140 | 173.154 | 205.229 | 67.563 | 47.978 | 157.986 | 139.860 |
| Cheltuieli totale | 2.554 | 40.326 | 65.858 | 14.653 | 13.425 | 75.455 | 38.844 | 21.729 | 38.540 | 26.444 |
| Profit / pierdere brută | -2.554 | 33.609 | 135.395 | 166.487 | 159.729 | 129.774 | 28.719 | 26.249 | 119.446 | 113.416 |
| Profit / pierdere netă | -2.554 | 28.306 | 133.423 | 162.571 | 155.657 | 123.710 | 26.692 | 24.664 | 114.976 | 109.221 |
| Active imobilizate | 986 | 1.831 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 4.006 | 27.580 | 144.482 | 163.976 | 158.677 | 235.493 | 255.567 | 249.471 | 224.831 | 110.186 |
| Stocuri | — | — | 497 | 115 | — | 848 | — | — | 0 | — |
| Creanțe | 31 | 21.937 | 134.654 | 155.799 | 102.464 | 9.995 | 10.590 | 14.629 | 30.020 | 18.778 |
| Casa și conturi la bănci | 3.975 | 5.643 | 9.331 | 8.062 | 56.213 | 224.650 | 244.977 | 234.842 | 194.811 | 91.408 |
| Datorii | 997 | 925 | 10.819 | 1.165 | 2.780 | 7.048 | 5.540 | 411 | 434 | 765 |
| Capitaluri proprii | 3.995 | 28.486 | 133.663 | 162.811 | 155.897 | 228.445 | 250.027 | 249.060 | 224.397 | 109.421 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 0 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VOROVIR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J22/118/2016 |
| EUID | ROONRC.J22/118/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-20 |
| Sediu social | Şos. Nicolina, 8, CAMERA 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.8, CAMERA 1, BL.937A, ET.8, AP.28 |
| Telefon | 0766414636 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDALOR TEAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARVA GLOW S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO INTERSTAR S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOPRO-SPEED SRL | aceeași clădire |
| CONCEPT FAMILY TRADING S.R.L. | aceeași clădire |
| CREATIVE STD S.R.L. | aceeași clădire |
| FANCY BODY MSM S.R.L. | aceeași clădire |
| FARMACIA SFÂNTA MARIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FIRESC S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBAL SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAIDIHAI S.R.L. | aceeași clădire |
| HIPOCRATFARM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4619 | 2024 – 2025 |
| 7311 | 2019 – 2023 |
| 4619 | 2017 – 2018 |
| 7311 | 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Iaşi
| 1963262 | MONT BLANC SRL |
| 1976157 | ADA SRL |
| 1983979 | SERENIS SRL |
| 2000937 | COMARTEX SRL |
| 3420742 | A - PROPOS SRL |
| 4108332 | VALENTUS SRL |
| 4305296 | LEONE SRL |
| 4760521 | ALTAI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08