BLAXY WIND SRL
CUI 35447797 · J2016000111130
BLAXY WIND SRL are CUI 35447797, nr. de înregistrare J2016000111130, înmatriculată pe 20.01.2016. Sediul social e în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3314. În 2025: cifră de afaceri 373.966 lei, profit net 189.015 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 374 mii lei · mediana 254 mii lei | 147% din mediană |
| Profit net | 189 mii lei · mediana 7 mii lei | de 25× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 50.5% · mediana 3% | de 17× mediana |
| Cifră pe salariat | 374 mii lei · mediana 162 mii lei | 231% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 373.966 | 265.258 | 637.892 | 232.272 | 658.996 | 31.925 | 123.943 | — | — | — |
| Venituri totale | 379.202 | 267.035 | 645.157 | 245.360 | 737.204 | 32.054 | 128.339 | 0 | 5 | 0 |
| Cheltuieli totale | 184.315 | 164.738 | 248.337 | 127.029 | 88.122 | 25.175 | 24.537 | 852 | 2.902 | 7.296 |
| Profit / pierdere brută | 194.887 | 102.297 | 396.820 | 118.331 | 649.082 | 6.879 | 103.802 | -852 | -2.897 | -7.296 |
| Profit / pierdere netă | 189.015 | 99.684 | 390.407 | 116.015 | 626.980 | 6.017 | 99.953 | -852 | -2.897 | -7.296 |
| Active imobilizate | 8.745 | 5.375 | 7.145 | 8.802 | 6.971 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 309.770 | 237.870 | 387.337 | 119.520 | 632.630 | 9.357 | 90.418 | 120 | 72 | 94 |
| Creanțe | 112.905 | 70.183 | 206.737 | 80.228 | 28.151 | 8.997 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 196.865 | 167.687 | 180.600 | 39.292 | 604.479 | 360 | 90.418 | 120 | 72 | 94 |
| Cheltuieli în avans | — | 580 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 129.260 | 61.321 | 3.835 | 12.067 | 12.381 | 3.100 | 1.310 | 10.965 | 10.065 | 7.190 |
| Capitaluri proprii | 189.255 | 182.504 | 390.647 | 116.255 | 627.220 | 6.257 | 89.108 | -10.845 | -9.993 | -7.096 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 3314 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BLAXY WIND SRL |
| Nr. reg. com. | J13/111/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016000111130 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-20 |
| Sediu social | Str. Frunzelor, 20, Orş. Năvodari, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. FRUNZELOR, NR.20, BL.23 SUD, SC.A, ET.3, AP.8 |
| Telefon | 0721808815 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&A TWINS GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA TOP DEALER S.R.L. | aceeași clădire |
| ATRIBUT ECONOMY SRL | aceeași clădire |
| LEO & LORY SRL | aceeași clădire |
| ADELINA INVESTING GROUPE S.R.L. | 70 m |
| AMMA DEVELOPMENT ELECTRO GROUP S.R.L. | 70 m |
| COVRIMARKET SRL | 70 m |
| GIORDI URBAN CLOTHES S.R.L. | 70 m |
| ROAD TRIPPERS SOLUTION S.R.L. | 70 m |
| ALBĂ CA ZĂPADA SRL inactiv | 114 m |
| ANCA SELECTA SRL inactiv | 114 m |
| AUTO SUD EST S.R.L. | 114 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3314 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25