DENROBIS TAX SRL
CUI 35469876 · J2016000043392
DENROBIS TAX SRL are CUI 35469876, nr. de înregistrare J2016000043392, înmatriculată pe 22.01.2016. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 42.085 lei, profit net 5.309 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 42 mii lei · mediana 158 mii lei | 27% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 5 mii lei | 102% din mediană |
| Marjă netă | 12.6% · mediana 3.2% | 394% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42.085 | 28.636 | 59.269 | 114.681 | 56.660 | 13.306 | 54.608 | 12.541 | 14.951 | 11.074 |
| Venituri totale | 43.085 | 37.653 | 59.269 | 114.681 | 56.660 | 16.081 | 54.608 | 14.541 | 14.951 | 11.074 |
| Cheltuieli totale | 36.981 | 38.507 | 58.092 | 78.197 | 75.110 | 40.880 | 54.714 | 24.934 | 24.951 | 22.736 |
| Profit / pierdere brută | 6.104 | -854 | 1.177 | 36.484 | -18.450 | -24.799 | -106 | -10.393 | -10.000 | -11.662 |
| Profit / pierdere netă | 5.309 | -1.133 | 584 | 35.337 | -19.017 | -24.932 | -652 | -10.831 | -10.449 | -11.994 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 3.823 | 11.469 | 19.114 | 26.760 | 2.000 | 2.000 |
| Active circulante | 21.216 | 15.592 | 17.192 | 39.890 | 9.885 | 4.469 | 18.504 | 1.063 | 223 | 495 |
| Stocuri | — | — | 2.600 | 2.600 | 1.300 | 1.300 | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | — | 59 | — | — | 1.300 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.216 | 15.592 | 14.592 | 37.231 | 8.585 | 3.169 | 17.204 | 1.063 | 223 | 495 |
| Datorii | 523 | 207 | 675 | 23.341 | 32.495 | 74.567 | 71.315 | 60.868 | 24.466 | 14.289 |
| Capitaluri proprii | 20.693 | 15.385 | 16.517 | 16.549 | -18.787 | -58.629 | -33.697 | -33.045 | -22.243 | -11.794 |
| Capital subscris vărsat | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENROBIS TAX SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000043392 |
| EUID | ROONRC.J2016000043392 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-22 |
| Sediu social | Bld. Unirii, 4, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.4, ET.9, AP.79 |
| Telefon | 0729711829 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APOŞTEF CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| AR PRODUCT DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| CIB ENERG SRL | aceeași clădire |
| DAVIGAB APOEDIL S.R.L. | aceeași clădire |
| DEMETRA INTERNAŢIONAL GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIDORACDENYX SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLORI PE ALESE SRL | aceeași clădire |
| GABIAVALTAX S.R.L. | aceeași clădire |
| IVA EXPRES LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| MANDOS AUTO PLUS SRL | aceeași clădire |
| MISHA & IVA S.R.L. | aceeași clădire |
| MY TERAPY & BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
| 1447520 | ROM-TOTAL SRL |
| 2379645 | KINELL TRANS SRL |
| 6671749 | PRACTICOM SRL |
| 6703913 | COM PIN SRL |
| 8839173 | TUCO SERV SRL |
| 10359738 | EX TAXI GAVRILĂ SRL |
| 10531530 | DOINIFLOR SRL |
| 14269700 | ABRAKA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25