PLAN SSM PROTECT SRL
CUI 35473605 · J2016000851401
PLAN SSM PROTECT SRL are CUI 35473605, nr. de înregistrare J2016000851401, înmatriculată pe 22.01.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 33.500 lei, profit net 25.398 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mii lei · mediana 172 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 25 mii lei · mediana 31 mii lei | 81% din mediană |
| Marjă netă | 75.8% · mediana 23.7% | 320% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.500 | 33.600 | 30.750 | 22.150 | 23.000 | 27.650 | 27.700 | 27.400 | 21.700 | 13.900 |
| Venituri totale | 34.736 | 33.600 | 30.750 | 22.150 | 23.000 | 27.650 | 27.700 | 27.400 | 21.700 | 13.900 |
| Cheltuieli totale | 4.615 | 7.822 | 5.118 | 4.674 | 4.073 | 4.493 | 3.146 | 4.606 | 4.055 | 4.112 |
| Profit / pierdere brută | 30.121 | 25.778 | 25.632 | 17.476 | 18.927 | 23.157 | 24.554 | 22.794 | 17.645 | 9.788 |
| Profit / pierdere netă | 25.398 | 21.736 | 21.613 | 16.824 | 18.236 | 22.364 | 23.721 | 21.971 | 16.993 | 9.370 |
| Active imobilizate | — | 312 | 1.558 | 2.805 | 4.051 | — | — | — | — | 36 |
| Active circulante | 53.572 | 45.972 | 42.369 | 18.725 | 14.673 | 22.874 | 24.194 | 22.546 | 26.775 | 10.323 |
| Creanțe | 2.550 | 2.550 | 2.550 | 3.450 | 4.350 | 7.150 | 2.800 | 2.100 | 1.100 | 750 |
| Casa și conturi la bănci | 51.022 | 43.422 | 39.819 | 15.275 | 10.323 | 15.724 | 21.394 | 20.446 | 25.675 | 9.573 |
| Datorii | 1.633 | 1.743 | 1.014 | 230 | 248 | 270 | 233 | 335 | 213 | 789 |
| Capitaluri proprii | 51.939 | 44.541 | 42.913 | 21.300 | 18.476 | 22.604 | 23.961 | 22.211 | 26.562 | 9.570 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PLAN SSM PROTECT SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000851401 |
| EUID | ROONRC.J2016000851401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-22 |
| Sediu social | Str. Zarzărilor, 43B, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ZARZĂRILOR, NR.43B |
| Telefon | 0729320929 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DECOR AMBIENTAL SINTAX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SAM RESIDENCE PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| URBAN NEW REALITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HIDEOUT SHISHA S.R.L. inactiv | 20 m |
| LAKARIN SRL inactiv | 20 m |
| MINI PARFUM S.R.L. | 20 m |
| MOON BOUTIQUE S.R.L. | 20 m |
| DORAMI BRAND SRL inactiv | 37 m |
| ABC AUTO MARKET S.R.L. | 46 m |
| ADRONOT CONS LIMITED S.R.L. inactiv | 46 m |
| APEX H2 S.R.L. | 46 m |
| ATI TOOLS S.R.L. inactiv | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25