LUKAS INEL ASIGURĂRI SRL
CUI 35504094 · J28/65/2016
LUKAS INEL ASIGURĂRI SRL are CUI 35504094, nr. de înregistrare J28/65/2016, înmatriculată pe 27.01.2016. Sediul social e în Municipiul Slatina, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2023: cifră de afaceri 9.519 lei, profit net 5.398 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 23 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 9.519 | 68.652 | 51.830 | 42.865 | 43.644 | 35.747 | 31.384 | 29.489 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 9.519 | 68.652 | 51.830 | 42.865 | 43.644 | 35.747 | 31.384 | 29.489 |
| Cheltuieli totale | — | 14.670 | 2.920 | 19.692 | 17.329 | 23.849 | 21.893 | 6.856 | 225 | 2.515 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -14.670 | 6.599 | 48.960 | 34.501 | 19.016 | 21.751 | 28.891 | 31.159 | 26.974 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -14.670 | 5.398 | 46.901 | 32.946 | 17.730 | 20.721 | 27.819 | 30.219 | 26.089 |
| Active imobilizate | — | — | 4.066 | 4.066 | 4.066 | 4.066 | 4.066 | 4.066 | 4.066 | 4.066 |
| Active circulante | 24.553 | 24.553 | 203.957 | 201.392 | 153.398 | 119.584 | 101.108 | 80.889 | 52.655 | 23.392 |
| Stocuri | — | — | 10.604 | 10.604 | 9.054 | 8.574 | 4.127 | 3.237 | 38 | 38 |
| Creanțe | — | — | 70.451 | 70.452 | 87.452 | 85.060 | 45.997 | 60.621 | 52.254 | 21.724 |
| Casa și conturi la bănci | 24.553 | 24.553 | 122.902 | 120.336 | 56.892 | 25.950 | 50.984 | 17.031 | 363 | 1.630 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 7 | — | — | — | — |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 2.833 | 1.740 | 879 | 126 | 628 | 213 | 1.169 |
| Capitaluri proprii | 24.553 | 24.553 | 208.023 | 202.625 | 155.724 | 122.778 | 105.048 | 84.327 | 56.508 | 26.289 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUKAS INEL ASIGURĂRI SRL |
| Nr. reg. com. | J28/65/2016 |
| EUID | ROONRC.J28/65/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-27 |
| Sediu social | Str. Arcului, 4, BIROUL NR. 3, Mun. Slatina, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. ARCULUI, NR.4, BIROUL NR. 3, BL.3C, SC.A, AP.3 |
| Telefon | 0745305734 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AFRIROMA SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCRIGIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALECA BEST CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BĂLUȚĂ & TUDOR TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL EDUCAŢIONAL CĂSUŢA FERMECATĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| ECONOMIST D.C. SRL | aceeași clădire |
| GRĂDINIȚA COPIILOR FERICIȚI S.R.L. | aceeași clădire |
| TONY CAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ECO MATDAN DIVERSPLAST SRL | 33 m |
| FELICIA TOP STIL SRL | 33 m |
| MARY-MARY SRL | 33 m |
| TABY ADDENDA SRL inactiv | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6512 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25