VLAD & VLAD ASIGURARI GENERALE AGENT DE ASIGURARI SRL
CUI 35515980 · J2016001041403
VLAD & VLAD ASIGURARI GENERALE AGENT DE ASIGURARI SRL are CUI 35515980, nr. de înregistrare J2016001041403, înmatriculată pe 27.01.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 95.886 lei, profit net 67.954 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 96 mii lei · mediana 111 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 68 mii lei · mediana 23 mii lei | 300% din mediană |
| Marjă netă | 70.9% · mediana 26.9% | 264% din mediană |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 95.886 | 81.449 | 79.562 | 81.073 | 61.271 | 67.072 | 64.934 | 60.096 | 56.544 | 32.580 |
| Venituri totale | 96.250 | 81.449 | 79.562 | 81.073 | 61.271 | 67.073 | 64.934 | 60.096 | 56.544 | 32.580 |
| Cheltuieli totale | 14.743 | 11.602 | 8.500 | 8.309 | 10.434 | 6.050 | 8.447 | 12.408 | 13.844 | 10.730 |
| Profit / pierdere brută | 81.507 | 69.847 | 71.062 | 72.764 | 50.837 | 61.023 | 56.487 | 47.688 | 42.700 | 21.850 |
| Profit / pierdere netă | 67.954 | 59.615 | 60.712 | 70.380 | 49.219 | 59.164 | 54.539 | 45.885 | 41.005 | 20.872 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 43 |
| Active circulante | 71.640 | 68.230 | 64.217 | 72.552 | 84.591 | 60.725 | 116.438 | 72.625 | 41.628 | 21.159 |
| Creanțe | 48.803 | — | 6.808 | 8.189 | — | — | — | — | — | 89 |
| Casa și conturi la bănci | 22.837 | 68.230 | 57.409 | 64.363 | 84.591 | 60.725 | 116.438 | 72.625 | 41.628 | 21.070 |
| Cheltuieli în avans | 83 | 81 | 81 | 58 | 127 | 70 | — | — | 127 | 162 |
| Datorii | 3.528 | 1.822 | 3.075 | 1.990 | 1.660 | 956 | 1.026 | 1.226 | 478 | 252 |
| Capitaluri proprii | 68.195 | 66.489 | 61.223 | 70.620 | 83.058 | 59.839 | 115.412 | 71.399 | 41.277 | 21.112 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VLAD & VLAD ASIGURARI GENERALE AGENT DE ASIGURARI SRL |
| Nr. reg. com. | J2016001041403 |
| EUID | ROONRC.J2016001041403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-27 |
| Sediu social | Bld. Dinicu Golescu, 17, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD DINICU GOLESCU, NR.17, BL.F, ET.2, AP.13 |
| Telefon | 0722661754 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARS FAVORIT COMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELECTRIC TAXI SRL inactiv | aceeași clădire |
| FASHION POINT SRL inactiv | aceeași clădire |
| HG MOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| HGFOOD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MULTITASK ACTIVITIES SRL | aceeași clădire |
| NAVATI CO ART SRL | aceeași clădire |
| SINTRA NET SRL inactiv | aceeași clădire |
| SMART TALENT CHOICE S.R.L. | aceeași clădire |
| TAMACO CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| ROSENBERG & PARTNERS CONSULTING SRL | 27 m |
| 3TI ROMANIA S.R.L. | 43 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25