CONDREA TESL SRL
CUI 35521923 · J4/137/2016
CONDREA TESL SRL are CUI 35521923, nr. de înregistrare J4/137/2016, înmatriculată pe 28.01.2016. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8552. În 2025: cifră de afaceri 52.770 lei, pierdere netă 2.601 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 53 mii lei · mediana 105 mii lei | 50% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.9% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 53 mii lei · mediana 110 mii lei | 48% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 52.770 | 42.995 | 40.750 | 32.700 | 4.000 | 5.460 | 12.240 | 6.978 | 34.799 | 9.548 |
| Venituri totale | 52.770 | 42.995 | 40.750 | 32.700 | 4.000 | 5.460 | 12.240 | 6.978 | 34.799 | 9.548 |
| Cheltuieli totale | 54.843 | 46.527 | 40.296 | 18.379 | 3.830 | 3.788 | 3.743 | 6.751 | 6.945 | 3.434 |
| Profit / pierdere brută | -2.073 | -3.532 | 454 | 14.321 | 170 | 1.672 | 8.497 | 227 | 27.854 | 6.114 |
| Profit / pierdere netă | -2.601 | -3.963 | 94 | 13.764 | 170 | 1.524 | 8.129 | 17 | 26.810 | 5.828 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 258 | 516 |
| Active circulante | 2.089 | 4.190 | 8.861 | 17.557 | 12.609 | 19.711 | 17.978 | 33.894 | 33.622 | 6.223 |
| Stocuri | — | — | — | — | 2.432 | 2.432 | 2.432 | 2.432 | 2.432 | 2.362 |
| Creanțe | 15 | 10 | 45 | 45 | 168 | 48 | 48 | 36 | 36 | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.074 | 4.180 | 8.816 | 17.512 | 10.009 | 17.231 | 15.498 | 31.426 | 31.154 | 3.861 |
| Datorii | 4.786 | 4.286 | 4.994 | 2.914 | 1.731 | 1.003 | 794 | 839 | 842 | 711 |
| Capitaluri proprii | -2.697 | -96 | 3.867 | 14.643 | 10.878 | 18.708 | 17.184 | 33.055 | 33.038 | 6.028 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 8552 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONDREA TESL SRL |
| Nr. reg. com. | J04/137/2016 |
| EUID | ROONRC.J4/137/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-28 |
| Sediu social | Str. Apusului, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. APUSULUI, BL.8, SC.A, AP.5 |
| Telefon | 0740645964 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NUTRIWISE S.R.L. inactiv | 273 m |
| GECO VOYAGE S.R.L. | 307 m |
| AMVET S.R.L. | 308 m |
| OVIMAR BUILDING SRL | 470 m |
| GIBCOM SRL inactiv | 622 m |
| ILINCA TOTAL SERVICE S.R.L. | 622 m |
| URSULEŢII CĂLĂTORI S.R.L. | 622 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8552 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25