UZONI UNIC SRL
CUI 35528824 · J11/63/2016
UZONI UNIC SRL are CUI 35528824, nr. de înregistrare J11/63/2016, înmatriculată pe 28.01.2016. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4722. În 2025: cifră de afaceri 308.096 lei, pierdere netă 93.803 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 308 mii lei · mediana 199 mii lei | 155% din mediană |
| Profit net | -94 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -30.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 308 mii lei · mediana 224 mii lei | 138% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 308.096 | 340.907 | 316.884 | 308.783 | 117.581 | 38.048 | 313.998 | 281.499 | 262.007 | 194.200 |
| Venituri totale | 309.526 | 340.907 | 317.642 | 308.945 | 151.116 | 38.048 | 313.998 | 281.499 | 290.967 | 194.200 |
| Cheltuieli totale | 399.250 | 426.766 | 390.104 | 293.538 | 149.532 | 52.805 | 266.727 | 250.129 | 257.201 | 171.604 |
| Profit / pierdere brută | -89.724 | -85.859 | -72.462 | 15.407 | 1.584 | -14.757 | 47.271 | 31.370 | 33.766 | 22.596 |
| Profit / pierdere netă | -93.803 | -90.692 | -75.313 | 12.380 | 103 | -15.099 | 44.131 | 28.554 | 30.856 | 18.729 |
| Active imobilizate | 51.231 | 86.874 | 122.678 | 5.780 | 6.312 | 6.843 | 7.374 | 8.370 | 8.670 | 712 |
| Active circulante | 118.677 | 92.723 | 97.071 | 81.860 | 88.407 | 68.927 | 87.687 | 57.904 | 30.391 | 23.660 |
| Stocuri | 9.779 | 5.765 | 18.287 | 14.933 | 25.267 | 80 | 5.885 | 2.396 | 4.575 | 21.215 |
| Creanțe | 90.977 | 71.797 | 64.542 | 59.425 | 62.736 | 68.490 | -689 | 632 | 1.047 | 62 |
| Casa și conturi la bănci | 17.921 | 15.161 | 14.242 | 7.502 | 404 | 357 | 82.491 | 54.876 | 24.769 | 2.383 |
| Datorii | 350.852 | 266.738 | 216.198 | 7.626 | 25.841 | 6.995 | 11.187 | 7.675 | 9.016 | 5.443 |
| Capitaluri proprii | -180.944 | -87.141 | 3.551 | 80.014 | 68.878 | 68.775 | 83.874 | 58.599 | 30.045 | 18.929 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.01.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4722 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UZONI UNIC SRL |
| Nr. reg. com. | J11/63/2016 |
| EUID | ROONRC.J11/63/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-28 |
| Sediu social | Str. Furnalelor, 15, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. FURNALELOR, NR.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AS FELY & ALIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATEX-CONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOWEDI-MODELARE-FORMARE-CONSTRUCTIE IMPEX SRL | aceeași clădire |
| BY.GE.VA CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CABINET MEDICAL GRUBIŞICI SRL | aceeași clădire |
| COMBITRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIKEN SRL | aceeași clădire |
| M.M. VIC-MAR TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEGELIVA CALCIT SRL inactiv | aceeași clădire |
| SEBECONSTRUCT FINISAJE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| UZI NELIMITAT S.R.L. | aceeași clădire |
| VIRIDI ARTIS URBAN S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25