ECHIPA DE VÂNZĂRI S.R.L.
CUI 35533103 · J2016000078389 · radiată
ECHIPA DE VÂNZĂRI S.R.L. are CUI 35533103, nr. de înregistrare J2016000078389, înmatriculată pe 28.01.2016. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4613. În 2025: cifră de afaceri 214.948 lei, profit net 119.172 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 215 mii lei · mediana 199 mii lei | 108% din mediană |
| Profit net | 119 mii lei · mediana 3 mii lei | de 42× mediana |
| Salariați | 7 · mediana 1 | 700% din mediană |
| Marjă netă | 55.4% · mediana 1.6% | de 35× mediana |
| Cifră pe salariat | 31 mii lei · mediana 224 mii lei | 14% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 214.948 | 1.215.484 | 982.763 | 1.191.791 | 897.412 | 1.293.704 | 893.334 | 628.257 | 389.355 | 311.392 |
| Venituri totale | 216.452 | 1.218.276 | 982.763 | 1.191.955 | 897.414 | 1.293.705 | 894.128 | 628.261 | 389.355 | 311.392 |
| Cheltuieli totale | 74.174 | 897.695 | 785.428 | 814.594 | 758.280 | 718.721 | 670.516 | 517.512 | 267.509 | 168.672 |
| Profit / pierdere brută | 142.278 | 320.581 | 197.335 | 377.361 | 139.134 | 574.984 | 223.612 | 110.749 | 121.846 | 142.720 |
| Profit / pierdere netă | 119.172 | 269.944 | 188.981 | 366.275 | 130.339 | 563.475 | 215.212 | 104.466 | 117.952 | 139.606 |
| Active circulante | 134.817 | 445.387 | 377.555 | 522.717 | 289.208 | 685.352 | 340.478 | 197.875 | 171.390 | 176.227 |
| Creanțe | 134.817 | 444.677 | 376.545 | 521.714 | 286.026 | 684.402 | 339.049 | 193.657 | 170.821 | 175.742 |
| Casa și conturi la bănci | — | 710 | 1.010 | 1.003 | 3.182 | 950 | 1.429 | 4.218 | 569 | — |
| Datorii | 0 | 159.843 | 106.074 | 140.428 | 143.194 | 82.920 | 102.320 | 74.430 | 32.411 | 23.621 |
| Capitaluri proprii | 134.817 | 285.544 | 271.481 | 382.289 | 146.014 | 602.432 | 238.158 | 123.445 | 138.979 | 152.606 |
| Capital subscris vărsat | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 | 13.000 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 7 | 5 | 7 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 04.09.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4613 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ECHIPA DE VÂNZĂRI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000078389 |
| EUID | ROONRC.J2016000078389 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-01-28 |
| Sediu social | Str. Căzăneşti, 204, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CĂZĂNEŞTI, NR.204 |
| Telefon | 0722609945 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SIBA BETONDESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| WISE PAVAJE SRL | aceeași clădire |
| MARAA GABRIELLA EVENTS S.R.L. inactiv | 672 m |
| MRG FITNESS S.R.L. inactiv | 672 m |
| C.E.T. GOVORA S.A. RM. VÂLCEA SUCURSALA INDUSTRIE RM.VÂLCEA | 678 m |
| C.E.T. GOVORA SA | 678 m |
| CRIMAR PAMICO S.R.L. NEGRAŞI SUCURSALA RM. VÂLCEA | 678 m |
| DON PEDRO GREEN ENERGY S.R.L. inactiv | 678 m |
| LIFI TOUR SRL | 678 m |
| TIRPLUS S.R.L. | 678 m |
| UZINA MECANICA RAMNICU VALCEA SA | 678 m |
| VILCET ENERGY SRL | 678 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4613 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 5189459 | AUTORO SRL |
| 7103488 | NOBA SRL |
| 9373992 | FAGROM SRL |
| 13834881 | NESE LEMN SRL |
| 13881913 | IONEL IONELIUS IMPEX SRL |
| 14087210 | DECO-DESIGN SRL |
| 15214860 | CRESUS S.R.L. |
| 16194205 | PIETRORADU LEMN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25