IMAV PRODSERV SRL
CUI 3554655 · J12/420/1993
IMAV PRODSERV SRL are CUI 3554655, nr. de înregistrare J12/420/1993, înmatriculată pe 01.02.1993. Sediul social e în Municipiul Gherla, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4313. În 2025: cifră de afaceri 43.700 lei, profit net 878 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 44 mii lei · mediana 221 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | 878 lei · mediana 19 mii lei | 5% din mediană |
| Marjă netă | 2% · mediana 9.3% | 22% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.700 | 34.852 | 49.240 | 54.200 | 34.000 | 49.104 | 180.134 | 36.610 | 38.045 | 17.394 | 41.394 | 14.150 | 9.200 | 17.700 |
| Venituri totale | 43.701 | 34.852 | 49.240 | 54.200 | 34.001 | 49.105 | 180.146 | 36.610 | 38.045 | 17.394 | 41.394 | 14.150 | 9.200 | 17.700 |
| Cheltuieli totale | 42.680 | 26.965 | 50.944 | 49.061 | 39.231 | 43.816 | 123.191 | 17.084 | 9.691 | 12.380 | 11.507 | 9.350 | 9.916 | 14.733 |
| Profit / pierdere brută | 1.021 | 7.887 | -1.704 | 5.139 | -5.230 | 5.289 | 56.955 | 19.526 | 28.354 | 5.014 | 29.887 | 4.800 | -716 | 2.967 |
| Profit / pierdere netă | 878 | 6.648 | -2.187 | 4.607 | -5.554 | 4.797 | 55.153 | 18.876 | 27.212 | 4.493 | 28.645 | 4.374 | -762 | 2.334 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 1.027 | 2.147 | 3.267 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 7.529 | 6.408 | 19.734 | 28.844 | 22.110 | 28.131 | 73.303 | 21.526 | 28.318 | 10.593 | 41.489 | 10.535 | 9.309 | 9.953 |
| Creanțe | 3.458 | 212 | 14.526 | 19.815 | 13.965 | 15.296 | 25.883 | 13.014 | 11.312 | 9.610 | 9.006 | 9.006 | 8.964 | 9.625 |
| Casa și conturi la bănci | 4.071 | 6.196 | 5.208 | 9.029 | 8.145 | 12.835 | 47.420 | 8.512 | 17.006 | 983 | 32.483 | 1.529 | 345 | 328 |
| Cheltuieli în avans | 169 | 116 | 91 | 92 | 90 | 88 | 87 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.064 | 768 | 5.217 | 3.691 | 2.589 | 4.174 | 2.343 | 2.365 | 821 | 651 | 27.735 | 25.426 | 28.574 | 28.456 |
| Capitaluri proprii | 6.634 | 5.756 | 14.608 | 25.245 | 20.638 | 26.192 | 74.314 | 19.161 | 27.497 | 9.942 | 13.754 | -14.891 | -19.265 | -18.503 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.03.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Gherla |
| CAEN principal | 4313 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IMAV PRODSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J12/420/1993 |
| EUID | ROONRC.J12/420/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-02-01 |
| Sediu social | Str. ST. O. IOSIF, 5, Mun. Gherla, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. ST. O. IOSIF, NR.5 |
| Telefon | 0264243009 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4313 | 2024 – 2025 |
| 1520 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25