TARNAVELE COMAL SRL
CUI 3558185 · J1993000378206
TARNAVELE COMAL SRL are CUI 3558185, nr. de înregistrare J1993000378206, înmatriculată pe 26.02.1993. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 4.980 lei, profit net 168 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 5 mii lei · mediana 199 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | 168 lei · mediana 3 mii lei | 6% din mediană |
| Marjă netă | 3.4% · mediana 1.6% | 213% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.980 | 5.042 | 5.042 | 5.042 | 5.042 | 5.042 | 4.622 | 5.071 | — | 1.250 | 5.085 | 31.867 | 111.617 | 263.867 | 246.558 |
| Venituri totale | 4.980 | 5.042 | 5.042 | 5.042 | 5.042 | 5.046 | 4.622 | 5.071 | 125.000 | 1.250 | 10.015 | 39.781 | 130.538 | 364.326 | 259.558 |
| Cheltuieli totale | 4.780 | 7.052 | 6.764 | 3.397 | 3.397 | 2.123 | 3.244 | 2.992 | 166.430 | 8.262 | 17.885 | 51.142 | 127.562 | 387.760 | 281.009 |
| Profit / pierdere brută | 200 | -2.010 | -1.722 | 1.645 | 1.645 | 2.923 | 1.378 | 2.079 | -41.430 | -7.012 | -7.870 | -11.361 | 2.976 | -23.434 | -21.451 |
| Profit / pierdere netă | 168 | -2.010 | -1.722 | 1.493 | 1.493 | 2.771 | 1.239 | 1.927 | -45.180 | -7.050 | -8.171 | -12.555 | 2.976 | -23.434 | -21.451 |
| Active imobilizate | 24.213 | 25.062 | 28.459 | 31.857 | 35.254 | 38.652 | 40.775 | 42.474 | 44.172 | 203.829 | 205.426 | 209.117 | 214.438 | 219.760 | 283.325 |
| Active circulante | 6.787 | 5.457 | 3.830 | 2.193 | 703 | 812 | 449 | 673 | 45 | 207 | 8 | 1.429 | 18.904 | 48.273 | 68.016 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 965 | 17.569 | 47.871 | 67.792 |
| Creanțe | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | 132 | — | 371 | 1.025 | 350 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.787 | 5.457 | 3.830 | 2.193 | 703 | 812 | 449 | 673 | — | 75 | 8 | 93 | 310 | 52 | 224 |
| Cheltuieli în avans | 1.507 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 102.299 | 100.479 | 100.239 | 100.277 | 103.677 | 108.677 | 113.208 | 116.370 | 119.367 | 234.006 | 228.354 | 225.295 | 235.536 | 273.203 | 333.077 |
| Capitaluri proprii | -69.792 | -69.960 | -67.950 | -66.227 | -67.720 | -69.213 | -71.984 | -73.223 | -75.150 | -29.970 | -22.920 | -14.749 | -2.194 | -5.170 | 18.264 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.03.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TARNAVELE COMAL SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000378206 |
| EUID | ROONRC.J1993000378206 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-02-26 |
| Sediu social | Bld. Traian, 24, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, BLD. TRAIAN, NR.24, BL.49B, SC.B, AP.12 |
| Telefon | 0757975753 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CHIRO CENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| FEDORA MEDCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MILKDROMEDA S.R.L. | aceeași clădire |
| MOTOSPORT NELI CONF SRL inactiv | aceeași clădire |
| VIASERV CONSULT SRL | aceeași clădire |
| BEST FOOD FACTORY SRL | 47 m |
| DISTRIBUTIE HD S.R.L. | 47 m |
| EXCELSIORHD S.R.L. | 47 m |
| GERALD STYLE SRL inactiv | 47 m |
| NEXTSEM BMC CONSULT S.R.L. | 47 m |
| NICK SERV 2016 S.R.L. | 47 m |
| QUARTZ TURISM SRL | 47 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4711 | 2022 – 2025 |
| 6820 | 2018 – 2021 |
| 4711 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08