CAMPEAN GROUP SRL
CUI 35582840 · J2016000122301
CAMPEAN GROUP SRL are CUI 35582840, nr. de înregistrare J2016000122301, înmatriculată pe 03.02.2016. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 109.937 lei, profit net 69.307 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 110 mii lei · mediana 172 mii lei | 64% din mediană |
| Profit net | 69 mii lei · mediana 31 mii lei | 220% din mediană |
| Marjă netă | 63% · mediana 23.7% | 266% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 109.937 | 126.150 | 256.100 | 224.800 | 117.500 | 161.400 | 221.315 | 168.066 | 68.247 | 48.000 |
| Venituri totale | 109.937 | 126.150 | 256.100 | 224.800 | 117.500 | 161.402 | 221.315 | 168.083 | 68.247 | 48.000 |
| Cheltuieli totale | 26.022 | 128.464 | 223.953 | 22.307 | 107.577 | 106.798 | 108.877 | 78.170 | 14.347 | 7.425 |
| Profit / pierdere brută | 83.915 | -2.314 | 32.147 | 202.493 | 9.923 | 54.604 | 112.438 | 89.913 | 53.900 | 40.575 |
| Profit / pierdere netă | 69.307 | -3.551 | 26.202 | 195.883 | 8.771 | 52.990 | 110.224 | 88.232 | 51.852 | 39.135 |
| Active imobilizate | — | 154 | 614 | 1.074 | 1.534 | 1.994 | 2.454 | 2.914 | 3.374 | 3.960 |
| Active circulante | 65.996 | 20.364 | 56.696 | 208.776 | 27.585 | 60.547 | 123.139 | 107.217 | 53.554 | 35.740 |
| Creanțe | 34.270 | — | 3.419 | 207.974 | — | 20.430 | 96.634 | 30.211 | 10.000 | 4.150 |
| Casa și conturi la bănci | 31.726 | 20.364 | 53.277 | 802 | 27.585 | 40.117 | 26.505 | 77.006 | 43.554 | 31.590 |
| Datorii | 0 | 9.522 | 21.023 | 10.291 | 8.601 | 9.310 | 15.122 | 14.228 | 4.836 | 365 |
| Capitaluri proprii | 65.996 | 10.996 | 36.287 | 199.559 | 20.518 | 53.231 | 110.471 | 95.903 | 52.092 | 39.335 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMPEAN GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000122301 |
| EUID | ROONRC.J2016000122301 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-03 |
| Sediu social | Str. Siretului, 8, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. SIRETULUI, NR.8 |
| Telefon | 0766324289 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STARLET SRL | 80 m |
| ST. CRISTOPHE S.R.L. | 86 m |
| FILIPINO MARIO TRANS S.R.L. | 90 m |
| CHALLENGE SRL | 97 m |
| MICROSYSTEM SRL | 97 m |
| SAMTECH SOUND SRL | 102 m |
| SOUND EXPERT AUDIO SRL | 102 m |
| PRINC CAFFE SRL inactiv | 104 m |
| PROFILAND MED SRL | 104 m |
| RUBY SRL inactiv | 107 m |
| ASTERRA ROM SRL | 113 m |
| QUANTITY FOCUS S.R.L. inactiv | 114 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Satu Mare
| 644591 | PROIECT SM SRL |
| 644877 | PEBOMAR SRL |
| 2829820 | DANING PROIECT SRL |
| 3193011 | C&C SRL |
| 3569281 | TOPO SERVICE SRL |
| 3895318 | ARHICON SRL |
| 5034721 | UNITECH SRL |
| 5607985 | DESIRE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25