MAYA FOREST DIAMAR SRL
CUI 35586175 · J2016000093285
MAYA FOREST DIAMAR SRL are CUI 35586175, nr. de înregistrare J2016000093285, înmatriculată pe 04.02.2016. Sediul social e în Sat Ianca, Comuna Ianca, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4683. În 2025: cifră de afaceri 128.764 lei, pierdere netă 11.888 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 129 mii lei · mediana 199 mii lei | 65% din mediană |
| Profit net | -12 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -9.2% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 129 mii lei · mediana 224 mii lei | 58% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 128.764 | 112.787 | 131.019 | 89.782 | 37.063 | 37.512 | 38.385 | 15.342 | 45.855 | 113.234 |
| Venituri totale | 128.764 | 112.787 | 131.093 | 89.782 | 39.192 | 44.661 | 38.385 | 15.342 | 45.855 | 113.234 |
| Cheltuieli totale | 139.431 | 140.140 | 153.177 | 85.733 | 47.605 | 23.823 | 9.234 | 33.956 | 75.960 | 66.897 |
| Profit / pierdere brută | -10.667 | -27.353 | -22.084 | 4.049 | -8.413 | 20.838 | 29.151 | -18.614 | -30.105 | 46.337 |
| Profit / pierdere netă | -11.888 | -28.481 | -23.394 | 3.152 | -8.894 | 19.713 | 27.999 | -18.824 | -30.573 | 43.979 |
| Active imobilizate | 6.104 | 16.328 | 26.551 | 35.639 | 36.978 | 3.881 | 7.822 | 3.367 | 4.031 | 4.031 |
| Active circulante | 20.410 | 24.452 | 20.620 | 18.780 | 17.565 | 48.024 | 19.424 | 870 | 26.208 | 43.727 |
| Stocuri | 9.127 | 7.247 | 4.121 | 1.684 | 3.232 | 2.916 | 2.915 | 156 | 2.221 | 654 |
| Creanțe | 5.911 | 5.911 | 8.260 | 3.502 | 3.781 | — | — | 20 | 650 | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.372 | 11.294 | 8.239 | 13.594 | 10.552 | 45.108 | 16.509 | 694 | 23.337 | 43.073 |
| Datorii | 54.243 | 56.621 | 34.531 | 18.386 | 21.662 | 7.600 | 5.184 | 9.454 | 16.633 | 3.579 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 0 | 2.530 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -27.729 | -15.841 | 12.640 | 36.033 | 32.881 | 41.775 | 22.062 | -5.217 | 13.606 | 44.179 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.02.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Corabia |
| CAEN principal | 4683 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAYA FOREST DIAMAR SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000093285 |
| EUID | ROONRC.J2016000093285 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-04 |
| Sediu social | Str. Eternităţii, 46, Sat Ianca Com. Ianca, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT IANCA COM. IANCA, STR. ETERNITĂŢII, NR.46 |
| Telefon | 0742230031 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANGELS BETON CONSTRUCT S.R.L. | 58 m |
| ADIETCO SRL | 64 m |
| BEAUTY JULIA PRINCES S.R.L. inactiv | 178 m |
| ROXANA STOINEA SHOP S.R.L. inactiv | 220 m |
| ALYCE GIULY STORE S.R.L. inactiv | 266 m |
| UTILSERV IANCA SRL | 306 m |
| MEDIVET VERGINIA SRL | 380 m |
| DIANA IMPEX SRL inactiv | 400 m |
| DAG DISTRIBUITION UNIVERSE S.R.L. | 414 m |
| DANMIRA SRL | 427 m |
| AGRO BRABECEANU SRL S.R.L. | 471 m |
| AGRO LUCA DAB S.R.L. | 475 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4683 | 2025 |
| 4673 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
| 1544256 | EMIAD SRL |
| 2655465 | PREMAR COM SERV SRL |
| 3260919 | DIVERS TOPANA SRL |
| 4716690 | PRODCONMAT SRL |
| 5648080 | DANOVIS SRL |
| 5833028 | MANIOM SRL |
| 6628552 | COM-TEO SRL |
| 6757360 | TATA SI FIUL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08