NAT GAS SALES SRL
CUI 35599035 · J2016000255296
NAT GAS SALES SRL are CUI 35599035, nr. de înregistrare J2016000255296, înmatriculată pe 05.02.2016. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7320. În 2025: cifră de afaceri 127.815 lei, profit net 61.058 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 128 mii lei · mediana 172 mii lei | 74% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 31 mii lei | 194% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 47.8% · mediana 23.7% | 202% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 176 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 127.815 | 153.260 | 252.000 | 120.000 | 121.219 | 147.600 | 125.799 | 120.000 | 230.000 | — |
| Venituri totale | 127.815 | 153.260 | 252.000 | 120.001 | 121.220 | 147.603 | 125.799 | 120.000 | 230.000 | 0 |
| Cheltuieli totale | 65.657 | 55.020 | 66.129 | 6.424 | 11.281 | 8.999 | 13.423 | 38.493 | 45.351 | 41.802 |
| Profit / pierdere brută | 62.158 | 98.240 | 185.871 | 113.577 | 109.939 | 138.604 | 112.376 | 81.507 | 184.649 | -41.802 |
| Profit / pierdere netă | 61.058 | 96.938 | 183.401 | 110.517 | 106.738 | 134.392 | 109.802 | 80.307 | 183.449 | -42.902 |
| Active imobilizate | 11.061 | 6.684 | 2.534 | 3.916 | 0 | 677 | 2.302 | 3.926 | — | 98 |
| Active circulante | 277.138 | 285.040 | 269.657 | 494.128 | 384.775 | 279.171 | 194.161 | 206.596 | 144.874 | 70.892 |
| Stocuri | — | — | 271 | — | 114 | 101 | 1 | 2 | 0 | — |
| Creanțe | 0 | 5.000 | 0 | 276.400 | 11.900 | 14.335 | 11.900 | 11.900 | 10.000 | 10.000 |
| Casa și conturi la bănci | 277.138 | 280.040 | 269.386 | 217.728 | 372.761 | 264.735 | 182.260 | 194.694 | 134.874 | 60.892 |
| Datorii | 32.093 | 32.342 | 27.845 | 10.140 | 7.388 | 9.200 | 14.333 | 8.941 | 4.127 | 113.692 |
| Capitaluri proprii | 256.106 | 259.382 | 244.346 | 487.904 | 377.387 | 270.648 | 182.130 | 201.581 | 140.747 | -42.702 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 7320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NAT GAS SALES SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000255296 |
| EUID | ROONRC.J2016000255296 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-05 |
| Sediu social | Str. Caşin, 11, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAŞIN, NR.11, BL.16C, SC.A, ET.PARTER, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIEMAL ROM PRODUCTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIO C & A NATURA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARTON BORD S.R.L. | aceeași clădire |
| CRUSHPROMOS S.R.L. | aceeași clădire |
| EMBIAL PRODUCTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GPI MOB PARTNERS S.R.L. | aceeași clădire |
| MASSIVE URBAN DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| MUSIC ROART CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| NELF CREDIT SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEOMAR TRANS SRL | aceeași clădire |
| NISALI CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| PAVO IMPEX GRUP SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4799 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25