A & A BUSINESS SALES COM S.R.L.
CUI 35616977 · J2016000160202
A & A BUSINESS SALES COM S.R.L. are CUI 35616977, nr. de înregistrare J2016000160202, înmatriculată pe 09.02.2016. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 878 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 166 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -878 lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 12.284 | 167.758 | 780.668 | 685.903 | 355.493 | 273.139 | 184.037 | 188.812 |
| Venituri totale | 0 | 86.709 | 15.337 | 179.209 | 819.741 | 690.785 | 355.493 | 273.139 | 184.037 | 188.812 |
| Cheltuieli totale | 878 | 92.507 | 77.632 | 301.887 | 688.612 | 686.765 | 382.060 | 348.837 | 348.090 | 264.714 |
| Profit / pierdere brută | -878 | -5.798 | -62.295 | -122.678 | 131.129 | 4.020 | -26.567 | -75.698 | -164.053 | -75.902 |
| Profit / pierdere netă | -878 | -5.798 | -62.295 | -127.711 | 123.110 | -1.384 | -30.125 | -78.437 | -165.909 | -77.736 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 69.494 | 232.679 | 312.673 | 17.525 | 5.253 | 6.969 | 2.762 | — |
| Active circulante | 38.723 | 44.899 | 87.733 | 65.248 | 62.603 | 55.922 | 28.212 | 14.498 | 23.129 | 16.960 |
| Stocuri | 0 | 0 | 16.233 | 16.232 | 16.240 | 29.393 | 18.269 | 12.960 | 10.726 | 5.825 |
| Creanțe | 38.738 | 42.787 | 55.404 | 48.744 | 39.743 | 21.209 | 4.016 | 1.361 | 9.722 | 10.118 |
| Casa și conturi la bănci | -15 | 2.112 | 16.096 | 272 | 6.620 | 5.320 | 5.927 | 177 | 2.681 | 1.017 |
| Datorii | 465.157 | 470.984 | 577.514 | 655.920 | 605.558 | 426.838 | 385.472 | 343.350 | 269.336 | 94.496 |
| Capitaluri proprii | -426.434 | -426.085 | -420.287 | -357.993 | -230.282 | -353.391 | -352.007 | -321.883 | -243.445 | -77.536 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 2 | 3 | 4 | 4 | 7 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | A & A BUSINESS SALES COM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J20/160/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016000160202 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-09 |
| Sediu social | Str. Bejan, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. BEJAN, BL.60, SC.1, ET.6, AP.36 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D SIGN CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| A&A DISTRICOFFE BEST S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| A&C BROTHERS S.R.L. | aceeași clădire |
| ACC TRANSPRINT S.R.L. | aceeași clădire |
| ADIUTRIX TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| ADY & LUMY DELIVERI S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO PASCAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRO ZOOTEHNICA DEA & DEY SRL inactiv | aceeași clădire |
| AIB TRANS CAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AIB TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| AKK TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEDAMI SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (141)
Sunt 141 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Hunedoara
| 2093154 | AGREMENTUL PASCA SRL |
| 2111293 | BENO OIL SRL |
| 2118666 | SANDI COM SRL |
| 2126243 | SILVANA SA |
| 2139391 | STAR M COMTRANS SRL |
| 2139570 | TRANSAUTOCOMEX SRL |
| 2141766 | DIANA ALIMPEX SRL |
| 2145784 | BUCURA PRODCOM IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08