SFINX TRADE PROGRESS SRL
CUI 35617832 · J17/222/2016
SFINX TRADE PROGRESS SRL are CUI 35617832, nr. de înregistrare J17/222/2016, înmatriculată pe 09.02.2016. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7410. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 3.365 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | 5.653 | 79.769 | 53.628 | 26.427 | 40.556 | 45.797 | 31.247 | 30.303 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 5.653 | 79.769 | 53.628 | 26.427 | 40.556 | 45.797 | 31.247 | 30.304 |
| Cheltuieli totale | 2.086 | 3.365 | 7.176 | 19.916 | 6.054 | 4.816 | 5.442 | 5.366 | 4.218 | 3.044 |
| Profit / pierdere brută | -2.086 | -3.365 | -1.523 | 59.853 | 47.574 | 21.611 | 35.114 | 40.431 | 27.029 | 27.260 |
| Profit / pierdere netă | -2.086 | -3.365 | -1.734 | 57.750 | 45.964 | 20.873 | 33.896 | 39.058 | 26.091 | 26.351 |
| Active imobilizate | — | 0 | 1.789 | 7.904 | 8.112 | 2.612 | 3.135 | — | — | 468 |
| Active circulante | 16.406 | 17.891 | 19.702 | 52.150 | 93.666 | 53.110 | 60.059 | 41.323 | 28.189 | 26.478 |
| Stocuri | — | 0 | 0 | 5.652 | — | — | 0 | — | — | 0 |
| Creanțe | — | 0 | 0 | 35.000 | — | 0 | 2.776 | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 16.406 | 17.891 | 19.702 | 11.498 | 93.666 | 53.110 | 57.283 | 41.323 | 28.189 | 26.478 |
| Datorii | 600 | 0 | 235 | 2.064 | 805 | 713 | 29.058 | 2.025 | 1.858 | 395 |
| Capitaluri proprii | 15.806 | 17.891 | 21.256 | 57.990 | 100.973 | 55.009 | 34.136 | 39.298 | 26.331 | 26.551 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 7410 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SFINX TRADE PROGRESS SRL |
| Nr. reg. com. | J17/222/2016 |
| EUID | ROONRC.J17/222/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-09 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie 1918, 11, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.11, BL.A1, SC.1, ET.4, AP.18 |
| Telefon | 0729129915 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRS BOUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| I & E PROD SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| RADENT PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO LAUR & ALEX SRL | 62 m |
| AVELINO COM SRL inactiv | 62 m |
| BENCH TRANS SRL inactiv | 62 m |
| BIMAREVA H.C. IZOCONSTRUCT S.R.L. | 62 m |
| HABE BASCMAN MIR S.R.L. | 62 m |
| INFINIDEV CODE S.R.L. | 62 m |
| MDF MARMIR TAX S.R.L. inactiv | 62 m |
| TRANSELECTRIC 77 SRL inactiv | 62 m |
| TRIM C SRL | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7410 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Galaţi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25