PROCONS STING S.R.L.
CUI 35618668 · J2016000070516
PROCONS STING S.R.L. are CUI 35618668, nr. de înregistrare J2016000070516, înmatriculată pe 09.02.2016. Sediul social e în Sat Modelu, Comuna Modelu, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 164.331 lei, profit net 61.098 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 164 mii lei · mediana 172 mii lei | 95% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 31 mii lei | 194% din mediană |
| Marjă netă | 37.2% · mediana 23.7% | 157% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 164.331 | 349.193 | 220.110 | 539.293 | 210.038 | 85.292 | 33.108 | 20.375 |
| Venituri totale | 252.632 | 349.193 | 234.205 | 548.981 | 210.038 | 85.292 | 33.108 | 21.212 |
| Cheltuieli totale | 178.793 | 135.851 | 293.881 | 389.735 | 65.912 | 19.961 | 29.560 | 672 |
| Profit / pierdere brută | 73.839 | 213.342 | -59.676 | 159.246 | 144.126 | 65.331 | 3.548 | 20.540 |
| Profit / pierdere netă | 61.098 | 177.209 | -59.676 | 143.391 | 138.430 | 62.772 | 2.555 | 19.904 |
| Active imobilizate | 2.208 | 111.052 | 116.396 | 107.733 | 26.515 | 205 | 205 | 205 |
| Active circulante | 196.016 | 121.411 | 101.989 | 402.209 | 188.806 | 75.334 | 12.050 | 25.605 |
| Stocuri | 10.300 | 10.300 | 10.300 | 23.967 | 32.083 | — | 1.688 | 937 |
| Creanțe | 182.414 | 93.150 | 85.847 | 348.834 | 34.296 | 7.528 | 1.474 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.302 | 17.961 | 5.842 | 29.408 | 122.427 | 67.806 | 8.888 | 24.668 |
| Cheltuieli în avans | 140 | 261 | — | — | — | — | — | 300 |
| Datorii | 138.439 | 114.951 | 279.221 | 366.311 | 2.388 | 1.036 | 524 | 6.006 |
| Capitaluri proprii | 59.925 | 117.773 | -60.836 | 143.631 | 212.933 | 74.503 | 11.731 | 20.104 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROCONS STING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000070516 |
| EUID | ROONRC.J2016000070516 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-09 |
| Sediu social | Str. Narciselor, 65, CAMERA 2, Sat Modelu Com. Modelu, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT MODELU COM. MODELU, STR. NARCISELOR, NR.65, CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER FIORI DI EMA S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSULTING SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| DMT TRANSCOM DUMI S.R.L. | aceeași clădire |
| EVA AQUAFISH S.R.L. | aceeași clădire |
| EXCELLENCE INSTRUMENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRIENDS PRO COMPANY SRL | aceeași clădire |
| GEOFEL AUTO SRL | aceeași clădire |
| MASY EXPEDITION SRL | aceeași clădire |
| NOREL TRADE WORKS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| QUALITY, SAFETY & ENVIRONMENT MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| YANIS CORINA S.R.L. | aceeași clădire |
| APE FREATICE S.R.L. | 124 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7499 | 2025 |
| 7490 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 30309084 | EXCELLENCE INSTRUMENTS SRL inactiv |
| 38532897 | NOREL TRADE WORKS S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25