GALIA ROSA SRL
CUI 35626288 · J26/199/2016
GALIA ROSA SRL are CUI 35626288, nr. de înregistrare J26/199/2016, înmatriculată pe 10.02.2016. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 60 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 166 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -60 lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 10.990 | 11.450 | 74.546 | 108.125 | 89.679 | 70.405 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 11.696 | 11.450 | 75.213 | 108.125 | 89.679 | 70.405 |
| Cheltuieli totale | 60 | 60 | 8.408 | 12.481 | 68.865 | 94.011 | 89.924 | 77.434 |
| Profit / pierdere brută | -60 | -60 | 3.288 | -1.031 | 6.348 | 14.114 | -245 | -7.029 |
| Profit / pierdere netă | -60 | -60 | 3.288 | -1.369 | 4.115 | 12.565 | -4.191 | -8.433 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 | 50 | 354 | 658 |
| Active circulante | 6.055 | 6.115 | 6.175 | 5.684 | 6.250 | 6.699 | 3.647 | 4.452 |
| Stocuri | — | — | 0 | 5.637 | 2.437 | 3.811 | 2.663 | 1.144 |
| Creanțe | — | — | — | — | 666 | 300 | 884 | 1.826 |
| Casa și conturi la bănci | 6.055 | 6.115 | 6.175 | 47 | 3.147 | 2.588 | 100 | 1.482 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.200 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 2.797 | 1.994 | 6.608 | 16.425 | 14.543 |
| Capitaluri proprii | 6.055 | 6.115 | 6.175 | 2.887 | 4.256 | 141 | -12.424 | -8.233 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 15.03.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GALIA ROSA SRL |
| Nr. reg. com. | J26/199/2016 |
| EUID | ROONRC.J26/199/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-10 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 261, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.261, AP.8 |
| Telefon | 0770171064 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D BROS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| A&R ACCESORIES S.R.L. | aceeași clădire |
| ADN REFRESH CLEANING SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX PRATA DELIVERY & TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALT PARTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ASTRAL EMPRESA CMV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ATLANTIC BRAND WORK S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BACIU PETER SAMUEL S.R.L. | aceeași clădire |
| BEFLEX S.R.L. | aceeași clădire |
| BEN PRO CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BRISKINE S.R.L. | aceeași clădire |
| BRM HOME SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2016 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (79)
Sunt 79 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25