ARPAD PRODCOM SRL
CUI 3563181 · J1993000545268
ARPAD PRODCOM SRL are CUI 3563181, nr. de înregistrare J1993000545268, înmatriculată pe 16.02.1993. Sediul social e în Sat Corunca, Comuna Corunca, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9525. În 2025: cifră de afaceri 121.940 lei, profit net 13.598 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 122 mii lei · mediana 129 mii lei | 94% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 4 mii lei | 372% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 11.2% · mediana 3.6% | 311% din mediană |
| Cifră pe salariat | 61 mii lei · mediana 112 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 121.940 | 101.205 | 84.816 | 83.772 | 73.946 | 59.755 | 66.725 | 63.805 | 59.475 | 57.990 | 52.574 | 43.597 | 43.903 | 42.276 | 43.213 |
| Venituri totale | 121.940 | 101.205 | 84.816 | 83.772 | 73.946 | 59.755 | 66.725 | 63.805 | 59.475 | 57.990 | 52.574 | 43.597 | 43.903 | 42.276 | 43.213 |
| Cheltuieli totale | 107.122 | 98.287 | 80.670 | 74.714 | 72.621 | 61.075 | 63.937 | 57.954 | 55.040 | 53.277 | 50.889 | 39.893 | 41.569 | 41.687 | 40.281 |
| Profit / pierdere brută | 14.818 | 2.918 | 4.146 | 9.058 | 1.325 | -1.320 | 2.788 | 5.851 | 4.435 | 4.713 | 1.685 | 3.704 | 2.334 | 589 | 2.932 |
| Profit / pierdere netă | 13.598 | 1.906 | 3.298 | 8.271 | 604 | -1.918 | 2.121 | 5.213 | 3.840 | 4.133 | 108 | 2.503 | 1.126 | 465 | 2.463 |
| Active imobilizate | — | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 | 652 |
| Active circulante | 22.195 | 26.180 | 23.407 | 18.555 | 21.042 | 19.000 | 16.455 | 17.399 | 14.233 | 16.348 | 10.006 | 8.701 | 6.293 | 7.306 | 6.699 |
| Stocuri | — | 728 | 1.192 | 989 | 1.939 | 1.189 | 1.052 | 1.831 | 926 | 2.370 | 802 | 871 | 804 | 2.722 | 354 |
| Creanțe | — | 6.388 | 5.523 | 60 | 60 | 160 | 160 | 160 | 160 | 160 | 60 | 60 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.195 | 19.064 | 16.692 | 17.506 | 19.043 | 17.651 | 15.243 | 15.408 | 13.147 | 13.818 | 9.144 | 7.770 | 5.489 | 4.584 | 6.345 |
| Datorii | 8.597 | 7.872 | 7.165 | 5.611 | 11.369 | 9.932 | 5.469 | 4.171 | 4.251 | 6.380 | 4.022 | 2.820 | 2.915 | 2.665 | 2.512 |
| Capitaluri proprii | 13.598 | 18.960 | 16.894 | 13.596 | 10.325 | 9.720 | 11.638 | 13.880 | 10.634 | 10.620 | 6.636 | 6.533 | 4.030 | 5.293 | 4.839 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | — | — | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.03.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 9525 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARPAD PRODCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000545268 |
| EUID | ROONRC.J1993000545268 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-02-16 |
| Sediu social | CORUNCA, 219/N2, Sat Corunca Com. Corunca, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT CORUNCA COM. CORUNCA, CORUNCA, NR.219/N2 |
| Telefon | 0742347314 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9525 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
| 1204645 | AUR ARGINT SRL |
| 4167274 | BIJUPREST SRL |
| 5977457 | CONFAUROPAL SERV SRL |
| 47489150 | CAIORA ATELIER S.R.L. |
| 53039176 | OLDGOLD BOUTIQUE S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25