IVATI CARUSEL SRL
CUI 35659102 · J2016002199408
IVATI CARUSEL SRL are CUI 35659102, nr. de înregistrare J2016002199408, înmatriculată pe 16.02.2016. Sediul social e în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2024: cifră de afaceri 202.596 lei, profit net 29.356 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 203 mii lei · mediana 166 mii lei | 122% din mediană |
| Profit net | 29 mii lei · mediana 1 mii lei | de 23× mediana |
| Marjă netă | 14.5% · mediana 1% | de 15× mediana |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 202.596 | 1.101.638 | 320.138 | — | 11.301 | 0 | 33.325 | 16.551 |
| Venituri totale | 202.596 | 1.116.537 | 320.138 | 0 | 11.301 | 62 | 33.325 | 16.571 |
| Cheltuieli totale | 136.957 | 961.544 | 95.081 | — | 149.036 | 85.136 | 67.571 | 95.649 |
| Profit / pierdere brută | 65.639 | 154.993 | 225.057 | 0 | -137.735 | -85.074 | -34.246 | -79.078 |
| Profit / pierdere netă | 29.356 | 79.744 | 221.906 | 0 | -138.074 | -85.074 | -34.579 | -79.409 |
| Active imobilizate | 2.709 | 43.313 | 28.432 | 25.642 | 24.787 | 18.208 | 12.755 | 12.755 |
| Active circulante | 767.557 | 674.965 | 1.048 | 1.035 | 974 | 65 | 18.938 | 2.088 |
| Stocuri | 77.697 | 77.697 | — | — | — | 0 | — | 469 |
| Creanțe | 130.052 | 101.413 | — | — | — | 0 | 4.269 | 1.565 |
| Casa și conturi la bănci | 559.808 | 495.855 | 1.048 | 1.035 | 974 | 65 | 14.669 | 54 |
| Datorii | 812.048 | 789.416 | 143.909 | 363.012 | 362.096 | 217.134 | 145.481 | 94.052 |
| Capitaluri proprii | -41.782 | -71.138 | -114.429 | -336.335 | -336.335 | -198.861 | -113.788 | -79.209 |
| Capital subscris vărsat | 20.800 | — | 800 | 800 | 800 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 10 | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 07.04.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IVATI CARUSEL SRL |
| Nr. reg. com. | J2016002199408 |
| EUID | ROONRC.J2016002199408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-16 |
| Sediu social | Str. Pescăruşului, 85A, LOT 2, Orş. Năvodari, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. PESCĂRUŞULUI, NR.85A, LOT 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIMAR LOGISTIC INTERMED SRL | aceeași clădire |
| ALEXA TEAM HORECA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALIN ŞI ALE FORTE SRL | aceeași clădire |
| ANDREEA LUXURY S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI SIK S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGELOMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANNA CONSTRUCT RESIDENCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANTO-OPTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ARR ELES SRL inactiv | aceeași clădire |
| AS STUDIO BALLET & DANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| ATLANTIC DESTINY SRL inactiv | aceeași clădire |
| AURACRIS MARKET SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (22)
Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
| 1856495 | ORIZONT BAR SRL |
| 1858267 | HERMES SRL |
| 1861521 | COMERCIAL-VENETIA SRL |
| 1862993 | SALVATOR SRL |
| 1863115 | UNIC PATE BAR SRL |
| 1863620 | NECO METROPOL SRL |
| 1866677 | RING SRL |
| 1866995 | DELTA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25