IDEI LA CHEIE SRL
CUI 35688264 · J12/753/2016
IDEI LA CHEIE SRL are CUI 35688264, nr. de înregistrare J12/753/2016, înmatriculată pe 22.02.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5911. În 2025: cifră de afaceri 16.500 lei, pierdere netă 8.135 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 159 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | -8 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -49.3% · mediana 36.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 17 mii lei · mediana 221 mii lei | 7% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16.500 | 52.000 | 70.000 | 115.000 | 60.000 | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 16.500 | 52.000 | 70.000 | 115.000 | 60.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 24.470 | 32.876 | 51.897 | 30.993 | 10.871 | 660 | 660 | 660 | 780 | 1.708 |
| Profit / pierdere brută | -7.970 | 19.124 | 18.103 | 84.007 | 49.129 | -660 | -660 | -660 | -780 | -1.708 |
| Profit / pierdere netă | -8.135 | 18.604 | 17.403 | 81.556 | 47.329 | -660 | -660 | -660 | -780 | -1.708 |
| Active imobilizate | 0 | 1.431 | 3.664 | 5.898 | 8.132 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 4.882 | 28.624 | 6.931 | 23.503 | 46.169 | 52 | 2 | 52 | 112 | 692 |
| Stocuri | — | 130 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 339 | 3.564 | 3.524 | 944 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.543 | 24.930 | 3.407 | 22.559 | 46.169 | 52 | 2 | 52 | 112 | 692 |
| Datorii | 12.538 | 8.909 | 8.054 | 28.835 | 11.240 | 4.320 | 3.610 | 3.000 | 2.400 | 2.200 |
| Capitaluri proprii | -7.656 | 21.146 | 2.541 | 566 | 43.061 | -4.268 | -3.608 | -2.948 | -2.288 | -1.508 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IDEI LA CHEIE SRL |
| Nr. reg. com. | J12/753/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/753/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-22 |
| Sediu social | Str. Antim Ivireanu, 27, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ANTIM IVIREANU, NR.27 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TILIAM ARHITECTURA S.R.L. | 29 m |
| AND LOR SRL | 37 m |
| ALLEMANIA EUROTECH SRL | 42 m |
| ROBITE SA | 49 m |
| BYANK SHINE SRL | 50 m |
| WEBCUBE S.R.L. | 51 m |
| L&T COLOR S.R.L. | 59 m |
| AGF DERM SRL | 61 m |
| ECO EXPLORER SRL | 71 m |
| INOVIO EPM SOLUTIONS S.R.L. | 72 m |
| AMIRA BLOOM S.R.L. | 76 m |
| CURIOSITY MEDIA S.R.L. | 76 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5911 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25