CRESCĂTORII DE OVINE DIN PĂUN COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 35694401 · C7/2/2016
CRESCĂTORII DE OVINE DIN PĂUN COOPERATIVA AGRICOLĂ are CUI 35694401, nr. de înregistrare C7/2/2016, înmatriculată pe 23.02.2016. Sediul social e în Sat Năstase, Comuna Mihălăşeni, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 145. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 6.117 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 254 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 23.698 | 25.348 | 25.798 | 33.751 | 32.997 | 33.304 | 50.860 | 33.432 | 40.231 | 27.236 |
| Cheltuieli totale | 29.815 | 24.712 | 32.245 | 34.101 | 29.983 | 32.688 | 45.108 | 27.785 | 29.482 | 12.285 |
| Profit / pierdere brută | -6.117 | 636 | -6.447 | -350 | 3.014 | 616 | 5.752 | 5.647 | 10.749 | 14.951 |
| Profit / pierdere netă | -6.117 | 536 | -6.447 | -350 | 3.014 | 616 | 5.752 | 5.647 | 10.749 | 14.951 |
| Active imobilizate | 12.586 | 20.111 | 8.437 | 12.813 | 13.438 | 14.063 | 14.688 | — | 0 | 1.114 |
| Active circulante | 31.152 | 28.744 | 40.981 | 45.553 | 44.779 | 42.805 | 42.481 | 50.549 | 44.371 | 28.100 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.150 | — |
| Casa și conturi la bănci | 31.152 | 28.744 | 40.981 | 45.553 | 44.779 | 42.805 | 42.481 | 50.549 | 32.221 | 28.100 |
| Datorii | 17.388 | 16.388 | 17.487 | 17.487 | 16.988 | 18.653 | 19.570 | 18.702 | 18.171 | 13.763 |
| Capitaluri proprii | 26.350 | 32.467 | 31.931 | 40.879 | 41.229 | 38.215 | 37.599 | 31.847 | 26.200 | 15.451 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.02.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Săveni |
| CAEN principal | 145 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRESCĂTORII DE OVINE DIN PĂUN COOPERATIVA AGRICOLĂ |
| Nr. reg. com. | C07/2/2016 |
| EUID | ROONRC.C7/2/2016 |
| Formă juridică | CA |
| Înmatriculare | 2016-02-23 |
| Sediu social | NĂSTASE, Sat Năstase Com. Mihălăşeni, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, SAT NĂSTASE COM. MIHĂLĂŞENI, NĂSTASE |
| Telefon | 0740109260 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 145 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Botoşani
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25