NARIJ ART SRL
CUI 35696771 · J12/771/2016
NARIJ ART SRL are CUI 35696771, nr. de înregistrare J12/771/2016, înmatriculată pe 23.02.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9524. În 2025: cifră de afaceri 34.791 lei, pierdere netă 6.762 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 35 mii lei · mediana 129 mii lei | 27% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -19.4% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 35 mii lei · mediana 112 mii lei | 31% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 34.791 | 7.575 | 88.253 | 85.595 | 59.480 | 28.020 | 58.122 | 50.075 | 29.226 | 24.559 |
| Venituri totale | 34.791 | 7.575 | 88.253 | 85.596 | 59.480 | 28.020 | 58.122 | 50.075 | 29.226 | 24.559 |
| Cheltuieli totale | 39.333 | 55.373 | 82.760 | 74.545 | 39.407 | 34.967 | 44.373 | 33.826 | 59.181 | 56.462 |
| Profit / pierdere brută | -4.542 | -47.798 | 5.493 | 11.051 | 20.073 | -6.947 | 13.749 | 16.249 | -29.955 | -31.903 |
| Profit / pierdere netă | -6.762 | -47.874 | 4.610 | 10.212 | 19.479 | -7.199 | 13.167 | 15.748 | -30.247 | -32.149 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 58 | 408 |
| Active circulante | 2.587 | 808 | 7.979 | 1.767 | 6.410 | 827 | 2.424 | 6.235 | 1.466 | 622 |
| Stocuri | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 | 850 | 5.964 | — | 372 |
| Creanțe | 1 | — | 7.058 | — | — | — | — | 262 | 1.252 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.736 | -42 | 71 | 917 | 5.560 | -23 | 1.574 | 9 | 214 | 250 |
| Datorii | 63.401 | 54.860 | 14.157 | 12.556 | 27.411 | 41.308 | 35.706 | 52.683 | 63.720 | 32.979 |
| Capitaluri proprii | -60.814 | -54.052 | -6.178 | -10.789 | -21.001 | -40.481 | -33.282 | -46.448 | -62.196 | -31.949 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9524 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NARIJ ART SRL |
| Nr. reg. com. | J12/771/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/771/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-23 |
| Sediu social | Str. Someşului, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SOMEŞULUI, NR.1 |
| Telefon | 0740276567 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALMOND COMERT SRL | 26 m |
| ASTEROID PICTURES S.R.L. | 26 m |
| BOES CAR TRANSPORT SRL | 26 m |
| CAPELLI LOOK S.R.L. | 26 m |
| CASA ANETIA SRL-D | 26 m |
| CASTILIA ACCOUNTING S.R.L. | 26 m |
| GAMERBOX S.R.L. | 26 m |
| GML PRO FURNITURE S.R.L. | 26 m |
| SAC RESELL S.R.L. | 39 m |
| ZOLICAR TRACTARI SRL | 39 m |
| ASTAR SA | 45 m |
| BAWA EVOLUTION SRL | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9523 | 2021 – 2025 |
| 9524 | 2016 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
| 4835101 | ARANK PRODIMPEX SRL |
| 6161391 | OVIDIU & ROXANA PROD SRL |
| 13221321 | ANTIK AMFORA SRL |
| 15036916 | MOBILA ROZSA SRL |
| 16450460 | AUTENTIC DECOR SRL |
| 23148597 | MINIMOB SRL |
| 26525128 | ANTIQUES NIK SRL |
| 28468576 | VULRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25