MAAN MANAGEMENT SRL
CUI 35701002 · J4/284/2016
MAAN MANAGEMENT SRL are CUI 35701002, nr. de înregistrare J4/284/2016, înmatriculată pe 24.02.2016. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7312. În 2023: cifră de afaceri 57.034 lei, profit net 32.313 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 57.034 | 298.048 | 228.558 | 128.213 | 145.285 | 67.289 | 133.843 | 135.083 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 57.034 | 298.048 | 228.558 | 130.316 | 145.285 | 67.289 | 133.845 | 135.124 |
| Cheltuieli totale | — | — | 23.742 | 49.743 | 31.624 | 42.055 | 31.397 | 43.130 | 50.841 | 76.471 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 33.292 | 248.305 | 196.934 | 88.261 | 113.888 | 24.159 | 83.004 | 58.653 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 32.313 | 242.941 | 191.579 | 85.363 | 111.121 | 22.140 | 80.158 | 55.576 |
| Active imobilizate | — | — | 0 | — | 4.362 | 13.087 | 21.811 | 30.536 | — | — |
| Active circulante | 200 | — | 397.054 | 547.570 | 519.620 | 318.179 | 233.632 | 158.518 | 137.404 | 55.021 |
| Creanțe | — | — | 367.979 | 17.701 | 18.324 | 28.365 | 10.452 | 1.431 | 12.893 | 13.634 |
| Casa și conturi la bănci | 200 | — | 29.075 | 529.869 | 501.296 | 289.814 | 223.180 | 157.087 | 124.511 | 41.387 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 196 | 196 | 196 | — | — |
| Datorii | 0 | 0 | 40.564 | 223.393 | 2.746 | 1.805 | 11.344 | 1.176 | 1.470 | -755 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 30.000 | — | — |
| Capitaluri proprii | 200 | 0 | 356.490 | 324.177 | 521.236 | 329.657 | 244.295 | 158.074 | 135.934 | 55.776 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — | 1 | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 7312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAAN MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J04/284/2016 |
| EUID | ROONRC.J4/284/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-24 |
| Sediu social | Str. Prieteniei, 18, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PRIETENIEI, NR.18, SC.A, AP.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| B.B.S.-BEST BUSINESS SOLUTION SRL | aceeași clădire |
| EDU CAFE S.R.L. | aceeași clădire |
| GEO & ND DENTAL SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| GHALIV COFFEE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MOBILAONE LTD SRL inactiv | aceeași clădire |
| ONE FLIP GRUP S.R.L. | aceeași clădire |
| PICORAL SRL | aceeași clădire |
| ELIVAL BAC EVENT SRL | 31 m |
| NORDAV SRL inactiv | 31 m |
| BEST AUTO RIDE S.R.L. | 49 m |
| DAV PAN 03 S.R.L. | 49 m |
| TOP BEST 90 S.R.L. | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7312 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25