CARDIOVISION BCV S.R.L.
CUI 35704157 · J8/738/2020
CARDIOVISION BCV S.R.L. are CUI 35704157, nr. de înregistrare J8/738/2020, înmatriculată pe 29.04.2020. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 139.963 lei, profit net 78.910 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 140 mii lei · mediana 220 mii lei | 64% din mediană |
| Profit net | 79 mii lei · mediana 40 mii lei | 197% din mediană |
| Marjă netă | 56.4% · mediana 22.2% | 254% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 139.963 | 96.068 | 83.594 | 43.402 | 34.714 | 31.515 | 38.828 | 37.821 | 17.729 | 50.531 |
| Venituri totale | 139.963 | 96.068 | 83.594 | 43.402 | 34.714 | 31.515 | 38.828 | 37.821 | 17.729 | 50.531 |
| Cheltuieli totale | 42.488 | 30.199 | 17.393 | 19.957 | 16.846 | 18.789 | 12.691 | 21.784 | 19.590 | 19.730 |
| Profit / pierdere brută | 97.475 | 65.869 | 66.201 | 23.445 | 17.868 | 12.726 | 26.137 | 16.037 | -1.861 | 30.801 |
| Profit / pierdere netă | 78.910 | 53.671 | 54.693 | 22.143 | 16.827 | 11.781 | 24.972 | 14.902 | -2.393 | 29.285 |
| Active imobilizate | 213.841 | 2.169 | 3.250 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 90.346 | 55.002 | 54.881 | 24.187 | 17.791 | 12.695 | 25.634 | 24.813 | 13.935 | 30.099 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.475 |
| Creanțe | 80.189 | — | 3.797 | 19.186 | 1.802 | 2.794 | 1.310 | 2.097 | 2.003 | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.157 | 55.002 | 51.084 | 5.001 | 15.989 | 9.901 | 24.324 | 22.716 | 11.932 | 25.624 |
| Datorii | 224.677 | 2.900 | 2.838 | 1.444 | 424 | 374 | 422 | 12.064 | 14.305 | 614 |
| Capitaluri proprii | 79.510 | 54.271 | 55.293 | 22.743 | 17.367 | 12.321 | 25.212 | 12.749 | -370 | 29.485 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 28.04.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARDIOVISION BCV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/738/2020 |
| EUID | ROONRC.J8/738/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-04-29 |
| Sediu social | Str. Molidului, 5, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MOLIDULUI, NR.5, BL.B12, SC.B, AP.8 |
| Telefon | 0766467007 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRAFTED CREATION S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOCARS INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| HORCONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| JON INCORPORATED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JONINCORPORATED WORLD GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| AYODESIGN CONCEPT S.R.L. | 45 m |
| BIGI SRL | 45 m |
| CATEDIA SRL | 45 m |
| COOL VIBES S.R.L. | 45 m |
| HENNIKOS TRADE SRL inactiv | 45 m |
| ROPE ACCESS SIMA S.R.L. | 45 m |
| TELECOD INVEST SRL | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Braşov
| 1090532 | ESCULAP SRL |
| 1125460 | AXIS SRL |
| 3048992 | RUCELI SRL |
| 3260170 | PSYCHO-SAN SRL |
| 3623984 | ORMAN SERVICE SRL |
| 3782408 | BIOVITAL SRL |
| 4164790 | POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SA |
| 4405830 | MEDICAL-CROMA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25