CLINICA MEDSOL SRL
CUI 35720306 · J2016000850129
CLINICA MEDSOL SRL are CUI 35720306, nr. de înregistrare J2016000850129, înmatriculată pe 26.02.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 447.897 lei, pierdere netă 24.017 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 448 mii lei · mediana 220 mii lei | 204% din mediană |
| Profit net | -24 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -5.4% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 448 mii lei · mediana 202 mii lei | 222% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 447.897 | 626.284 | 646.501 | 590.630 | 578.634 | 470.818 | 400.916 | 443.207 | 382.977 | 287.045 |
| Venituri totale | 447.897 | 626.284 | 780.515 | 835.404 | 665.084 | 470.818 | 496.680 | 443.207 | 382.995 | 287.045 |
| Cheltuieli totale | 451.604 | 491.108 | 665.666 | 542.381 | 522.124 | 299.767 | 408.688 | 329.316 | 244.425 | 139.309 |
| Profit / pierdere brută | -3.707 | 135.176 | 114.849 | 293.023 | 142.960 | 171.051 | 87.992 | 113.891 | 138.570 | 147.736 |
| Profit / pierdere netă | -24.017 | 93.641 | 109.540 | 286.754 | 137.388 | 166.739 | 83.053 | 109.458 | 134.741 | 141.455 |
| Active imobilizate | 1.395.849 | 1.590.433 | 651.862 | 685.130 | 371.388 | 210.437 | 238.014 | 125.870 | 139.925 | 152.515 |
| Active circulante | 6.879 | 113.849 | 213.478 | 286.132 | 189.547 | 233.121 | 81.907 | 124.436 | 62.907 | 52.180 |
| Creanțe | 5.593 | 79.789 | 84.223 | 16.635 | 7.720 | 5.056 | 3.013 | 633 | 1.034 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.286 | 34.060 | 129.255 | 269.497 | 181.827 | 228.065 | 78.894 | 123.803 | 61.873 | 52.180 |
| Cheltuieli în avans | 17.845 | 23.209 | 22.984 | 22.984 | 23.881 | 18.431 | 5.565 | 5.565 | -120 | — |
| Datorii | 1.402.483 | 1.580.476 | 445.952 | 457.287 | -62.266 | -89.153 | -130.105 | -141.666 | -85.367 | 57.860 |
| Venituri în avans | 18.550 | 52.495 | — | — | — | — | — | — | — | 5.180 |
| Capitaluri proprii | -460 | 94.520 | 442.372 | 536.959 | 647.082 | 551.142 | 455.591 | 397.537 | 288.079 | 141.655 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLINICA MEDSOL SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000850129 |
| EUID | ROONRC.J2016000850129 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-26 |
| Sediu social | Str. Miko Imre, 5A, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIKO IMRE, NR.5A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DM SUPREME CARGO S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDSOL CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDSOL OPTICA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADEL FINANCE CONT S.R.L. | 35 m |
| AMBITIOUS SOFTWARE CONSULT S.R.L. | 35 m |
| APPARITION SOFTWARE S.R.L. | 35 m |
| ATHLE2 S.R.L. | 35 m |
| BE GROWEE S.R.L. | 35 m |
| CARDIOMAR SRL | 35 m |
| CREPSON RIDES S.R.L. | 35 m |
| ESTETICA BEAUTY FORMULA S.R.L. | 35 m |
| IGM AUTO S.R.L. | 35 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25