STAR GOLD SOLUTION WIDE SRL
CUI 35734735 · J40/3008/2016
STAR GOLD SOLUTION WIDE SRL are CUI 35734735, nr. de înregistrare J40/3008/2016, înmatriculată pe 01.03.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6492. În 2025: cifră de afaceri 159.173 lei, pierdere netă 12.014 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 159 mii lei · mediana 111 mii lei | 143% din mediană |
| Profit net | -12 mii lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -7.5% · mediana 26.9% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 159 mii lei · mediana 152 mii lei | 105% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 159.173 | 248.150 | 312.597 | 450.251 | 439.022 | 369.228 | 218.260 | 96.642 |
| Venituri totale | 159.173 | 248.150 | 312.597 | 450.251 | 439.022 | 369.228 | 218.260 | 96.642 |
| Cheltuieli totale | 169.595 | 261.923 | 338.141 | 338.252 | 322.249 | 203.985 | 124.586 | 60.842 |
| Profit / pierdere brută | -10.422 | -13.773 | -25.544 | 111.999 | 116.773 | 165.243 | 93.674 | 35.800 |
| Profit / pierdere netă | -12.014 | -16.130 | -28.295 | 107.497 | 112.382 | 161.551 | 89.739 | 32.901 |
| Active imobilizate | 824 | 2.061 | 3.297 | — | — | — | 100 | 100 |
| Active circulante | 529.020 | 515.426 | 523.552 | 445.918 | 355.154 | 231.636 | 130.427 | 55.944 |
| Stocuri | 308.044 | 277.919 | 266.557 | 156.913 | 109.889 | 14.077 | 650 | — |
| Creanțe | 218.502 | 206.302 | 237.508 | 197.133 | 166.664 | 162.973 | 28.906 | 34.403 |
| Casa și conturi la bănci | 2.474 | 31.205 | 19.487 | 91.872 | 78.601 | 54.586 | 100.871 | 21.541 |
| Datorii | 106.944 | 82.574 | 75.806 | 41.648 | 21.539 | 10.403 | 7.687 | 22.943 |
| Capitaluri proprii | 422.900 | 434.913 | 451.043 | 404.270 | 333.615 | 221.233 | 122.840 | 33.101 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6492 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STAR GOLD SOLUTION WIDE SRL |
| Nr. reg. com. | J40/3008/2016 |
| EUID | ROONRC.J40/3008/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-01 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Grigorescu, 31A, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL NICOLAE GRIGORESCU, NR.31A, BL.N21, SC.C, ET.9, AP.103 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACACIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARV DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATELIER ARHITECTURA SINTEZA SRL | aceeași clădire |
| AUTO NITA CRISERVICE SRL | aceeași clădire |
| BAROC ART SRL | aceeași clădire |
| BUSINESS TRUE HEALTH S.R.L. | aceeași clădire |
| CAMELIA DINULESCU CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| CAT SCAN S.R.L. | aceeași clădire |
| CONNECTIVE COMMUNICATION SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEMEDIA PRINTING SERVICES SRL | aceeași clădire |
| DNS HERMES SRL | aceeași clădire |
| FRAME MEDIA FACTORY SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6492 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25