CONSULTING CREATIVE BALAZS S.R.L.
CUI 35757410 · J2016000285200
CONSULTING CREATIVE BALAZS S.R.L. are CUI 35757410, nr. de înregistrare J2016000285200, înmatriculată pe 04.03.2016. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 61.720 lei, pierdere netă 8.723 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 62 mii lei · mediana 172 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | -9 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -14.1% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 62 mii lei · mediana 176 mii lei | 35% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 61.720 | 58.150 | 65.660 | 62.243 | 64.190 | 74.377 | 70.981 | 61.696 | 82.215 | 43.683 |
| Venituri totale | 61.720 | 58.150 | 65.660 | 62.243 | 64.190 | 74.377 | 70.981 | 61.697 | 87.716 | 44.183 |
| Cheltuieli totale | 69.826 | 68.404 | 64.273 | 30.963 | 26.968 | 47.880 | 70.886 | 63.251 | 58.735 | 40.874 |
| Profit / pierdere brută | -8.106 | -10.254 | 1.387 | 31.280 | 37.222 | 26.497 | 95 | -1.554 | 28.981 | 3.309 |
| Profit / pierdere netă | -8.723 | -10.836 | 728 | 29.600 | 35.580 | 25.774 | -616 | -2.171 | 28.104 | 2.867 |
| Active imobilizate | 0 | 375 | 2.625 | — | — | — | — | — | 0 | 156 |
| Active circulante | 13.725 | 6.033 | 16.212 | 40.224 | 40.377 | 32.978 | 8.307 | 8.626 | 32.135 | 6.920 |
| Stocuri | — | — | 0 | 887 | 570 | 570 | 31 | 211 | 211 | 0 |
| Creanțe | 4.722 | 4.302 | 6.509 | 30.680 | 2.496 | 813 | 731 | 996 | 855 | 753 |
| Casa și conturi la bănci | 9.003 | 1.731 | 9.703 | 8.657 | 37.311 | 31.595 | 7.545 | 7.419 | 31.069 | 6.167 |
| Datorii | 19.776 | 3.770 | 3.533 | 747 | 500 | 3.681 | 4.783 | 4.486 | 3.824 | 4.009 |
| Capitaluri proprii | -6.051 | 2.638 | 15.304 | 39.477 | 39.877 | 29.297 | 3.524 | 4.140 | 28.311 | 3.067 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Dec 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONSULTING CREATIVE BALAZS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000285200 |
| EUID | ROONRC.J2016000285200 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-04 |
| Sediu social | Str. George Enescu, 2, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. GEORGE ENESCU, NR.2, BL.117, SC.C, ET.1, AP.28 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANGULITABERNAM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CLEAN ASIST SRL | aceeași clădire |
| DEMO REP SRL inactiv | aceeași clădire |
| ENDLESS DASDIAK S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MADIS TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| MARCOM PERFORMANCE SRL inactiv | aceeași clădire |
| PARMENA BUSINESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| REMA CLASS PREST S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMBA AND NANA VET SRL | aceeași clădire |
| BANANAS PRODUCTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 45 m |
| CAROLL MED SRL | 45 m |
| D & C RĂDOANE COMPANY S.R.L. | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7499 | 2025 |
| 7490 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25