EXCONT KMK SRL
CUI 35790565 · J19/164/2016
EXCONT KMK SRL are CUI 35790565, nr. de înregistrare J19/164/2016, înmatriculată pe 11.03.2016. Sediul social e în Municipiul Miercurea Ciuc, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 53.550 lei, profit net 198 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-03-19 | Comuna Madaras | Servicii de contabilitate (Rev.2) | 79 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 54 mii lei · mediana 172 mii lei | 31% din mediană |
| Profit net | 198 lei · mediana 31 mii lei | 1% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.4% · mediana 23.6% | 2% din mediană |
| Cifră pe salariat | 54 mii lei · mediana 176 mii lei | 30% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 53.550 | 57.754 | 117.250 | 31.950 | 100.200 | 107.474 | — | 85.159 | 67.848 | 14.674 |
| Venituri totale | 53.550 | 57.759 | 117.251 | 32.065 | 100.200 | 107.474 | 0 | 85.160 | 67.849 | 14.674 |
| Cheltuieli totale | 53.317 | 63.485 | 116.542 | 26.300 | 99.064 | 106.249 | — | 83.215 | 63.840 | 5.334 |
| Profit / pierdere brută | 233 | -5.726 | 709 | 5.765 | 1.136 | 1.225 | 0 | 1.945 | 4.009 | 9.340 |
| Profit / pierdere netă | 198 | -5.726 | 306 | 4.824 | 202 | 181 | 0 | 1.094 | 3.331 | 8.899 |
| Active imobilizate | 333 | 4.333 | 8.861 | 6.861 | 13.194 | — | — | 7.944 | 15.278 | — |
| Active circulante | 13.617 | 13.958 | 9.853 | 12.377 | 6.704 | 19.746 | — | 10.285 | 7.632 | 9.243 |
| Stocuri | 6.402 | 13.401 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 385 | 48 | 4.000 | — | — | — | — | 10.251 | 4.650 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.830 | 509 | 5.853 | 12.377 | 6.704 | 19.746 | — | 34 | 2.982 | 9.243 |
| Cheltuieli în avans | 337 | 1.113 | 1.004 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 270 | 5.585 | 174 | 0 | 5.484 | 5.534 | 0 | 4.705 | 10.480 | 144 |
| Capitaluri proprii | 14.017 | 13.819 | 19.544 | 19.238 | 14.414 | 14.212 | 0 | 13.524 | 12.430 | 9.099 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Feb 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXCONT KMK SRL |
| Nr. reg. com. | J19/164/2016 |
| EUID | ROONRC.J19/164/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-11 |
| Sediu social | Str. Progresului, 61, Mun. Miercurea Ciuc, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. PROGRESULUI, NR.61 |
| Telefon | 0746588329 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO SICULUS SRL | aceeași clădire |
| ANI CARTRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| BOROSI SKANZEN S.R.L. | aceeași clădire |
| COMCEREAL SA | aceeași clădire |
| DELLINES SRL | aceeași clădire |
| ECOPROTPLANT SRL | aceeași clădire |
| EDUTECH CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| EMESE SERV SRL | aceeași clădire |
| ERTON SRL | aceeași clădire |
| EUROTRANS RID SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXTRUO AEDIF S.R.L. | aceeași clădire |
| FOTO ASPECT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Harghita
| 528520 | ECOCALC SRL |
| 2451333 | UNIMEX COMPANY SRL |
| 3494448 | ADAT-REND SRL |
| 3714683 | IMPEX REX SRL |
| 4698756 | ALLSERVICE CENTER SRL |
| 5100868 | CONTACT COMPUTER SRL |
| 5646100 | CONSULT-R SRL |
| 5646119 | CAMERON SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08