ALPHAMED IAŞI CONSULTING SRL
CUI 35790972 · J22/649/2016
ALPHAMED IAŞI CONSULTING SRL are CUI 35790972, nr. de înregistrare J22/649/2016, înmatriculată pe 11.03.2016. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7219. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 124 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 17 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 212.845 | 243.502 | 46.428 | 41.880 | 37.530 | 170.883 | 208.026 | 115.853 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 212.845 | 243.502 | 46.428 | 41.880 | 37.632 | 170.948 | 208.026 | 115.853 |
| Cheltuieli totale | 0 | 0 | 250 | 312 | 323 | 476 | 3.197 | 685 | 694 | 98 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 212.595 | 243.190 | 46.105 | 41.404 | 34.435 | 170.263 | 207.332 | 115.755 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 182.662 | 235.885 | 44.740 | 40.148 | 33.270 | 165.135 | 201.090 | 112.279 |
| Active circulante | 240 | 240 | 422.662 | 244.505 | 35.240 | 43.493 | 47.299 | 179.871 | 314.798 | 113.040 |
| Creanțe | 0 | 0 | 349.873 | 87.919 | 29.575 | 41.880 | — | — | 36.855 | 14.527 |
| Casa și conturi la bănci | 240 | 240 | 72.789 | 156.586 | 5.665 | 1.613 | 47.299 | 179.871 | 277.943 | 98.513 |
| Datorii | 0 | 0 | 1.036 | 5.541 | 1.030 | 1.370 | 324 | 1.166 | 1.229 | 561 |
| Capitaluri proprii | 240 | 240 | 421.626 | 238.964 | 34.210 | 42.123 | 46.975 | 178.705 | 313.569 | 112.479 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7219 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALPHAMED IAŞI CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J22/649/2016 |
| EUID | ROONRC.J22/649/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-11 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Iorga, 51, CAMERA 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. NICOLAE IORGA, NR.51, CAMERA 1, BL.G2, SC.C, ET.1, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABYTEAM GLOBALCONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHEF MANOLIU S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ECCM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| JAR- SER-CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| PARTEX S.R.L. | aceeași clădire |
| SCHWESTER & ASSOCIATES INTERNATIONAL ACCOUNTING HOUSE SRL | aceeași clădire |
| SF. GHEORGHE SRL | aceeași clădire |
| ULTIMART SRL inactiv | aceeași clădire |
| SILVERFOX S.R.L. | 43 m |
| BP STOCKS S.R.L. | 57 m |
| GAMEWALL SRL inactiv | 57 m |
| LE MOTO S.R.L. | 57 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7219 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25