SIRUM FARM S.R.L.
CUI 35792280 · J2018000136083
SIRUM FARM S.R.L. are CUI 35792280, nr. de înregistrare J2018000136083, înmatriculată pe 19.01.2018. Sediul social e în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 172.392 lei, pierdere netă 206.792 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 172 mii lei · mediana 166 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | -207 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -120% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 172 mii lei · mediana 131 mii lei | 131% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 172.392 | 106.645 | 585.138 | 303.994 | 101.403 | 61.459 | 14.182 | — | — |
| Venituri totale | 172.947 | 106.645 | 586.737 | 303.994 | 101.561 | 61.459 | 14.182 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 375.404 | 97.501 | 514.668 | 191.645 | 78.953 | 42.787 | 15.448 | 230 | 899 |
| Profit / pierdere brută | -202.457 | 9.144 | 72.069 | 112.349 | 22.608 | 18.672 | -1.266 | -230 | -899 |
| Profit / pierdere netă | -206.792 | 8.263 | 67.117 | 109.828 | 21.626 | 17.726 | -1.668 | -230 | -899 |
| Active imobilizate | 282.175 | 127.065 | 181.878 | 153.395 | 17.706 | 14.832 | 10.856 | 10.557 | 10.557 |
| Active circulante | 205.007 | 148.663 | 87.449 | 190.237 | 48.314 | 33.864 | 939 | 504 | 434 |
| Stocuri | 39.011 | 63.497 | 51.662 | 25.933 | 9.333 | 1.653 | — | — | — |
| Creanțe | 122.805 | 74.484 | 39.054 | 166.927 | 14.914 | 30.156 | 413 | 116 | 72 |
| Casa și conturi la bănci | 43.191 | 10.682 | -3.267 | -2.623 | 24.067 | 2.055 | 526 | 388 | 362 |
| Datorii | 463.888 | 45.642 | 47.505 | 188.927 | 29.265 | 33.567 | 14.392 | 11.990 | 11.690 |
| Capitaluri proprii | 23.294 | 230.086 | 221.822 | 154.705 | 36.755 | 15.129 | -2.597 | -929 | -699 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 19.01.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SIRUM FARM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000136083 |
| EUID | ROONRC.J2018000136083 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-01-19 |
| Sediu social | Str. Uranus, 1, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. URANUS, NR.1, SC.C, AP.16 |
| Telefon | 0724042728 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AQUABRAS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ES.21 CERAMIKRO S.R.L. | aceeași clădire |
| PETERSBERGER S.R.L. | aceeași clădire |
| VMA KRON EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| MAIAC ECO-PACK S.R.L. | 24 m |
| SOR & STE PLAST SRL | 24 m |
| TESACO SRL | 43 m |
| REXZO KNORA SRL-D inactiv | 54 m |
| CREATIVE VET-ZONE SRL | 57 m |
| PETERSDORF MEDICAL SRL inactiv | 57 m |
| ROANDER SORT-COM SRL inactiv | 60 m |
| B.C. LINGUATRAD SRL | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 5621 | 2025 |
| 4532 | 2017 – 2024 |
| 150 | 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Braşov
| 1091996 | DAN TITI SRL |
| 1094119 | DIONISOS SRL |
| 1094321 | HAN-SERV SRL |
| 1097689 | MIRA SRL |
| 1098200 | SKI-TENIS CLUB SRL |
| 1098447 | FLORI-CERNA SRL |
| 1103250 | VIORICA SRL |
| 1105960 | TIFANY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25