LARA DRIVE SRL
CUI 35827087 · J13/685/2016 · radiată
LARA DRIVE SRL are CUI 35827087, nr. de înregistrare J13/685/2016, înmatriculată pe 18.03.2016. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2024: cifră de afaceri 909 lei, pierdere netă 12.747 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 909 | 292 | 7.198 | 10.787 | 9.476 | 8.596 | 8.907 | 12.261 | 12.018 |
| Venituri totale | 0 | 909 | 292 | 7.286 | 10.920 | 9.728 | 8.596 | 8.927 | 12.411 | 12.018 |
| Cheltuieli totale | 1.983 | 13.656 | 523 | 7.931 | 8.721 | 16.522 | 15.660 | 30.369 | 27.549 | 13.199 |
| Profit / pierdere brută | -1.983 | -12.747 | -231 | -645 | 2.199 | -6.794 | -7.064 | -21.442 | -15.138 | -1.181 |
| Profit / pierdere netă | -1.983 | -12.747 | -231 | -739 | 1.871 | -7.082 | -7.321 | -21.710 | -15.510 | -1.541 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 1.667 | 8.333 | 15.127 |
| Active circulante | — | 284 | 521 | 752 | 1.533 | 2.048 | 2.787 | 1.863 | 801 | 9.084 |
| Stocuri | — | — | — | 26 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | 284 | 521 | 726 | 1.533 | 2.048 | 2.787 | 1.863 | 801 | 9.084 |
| Datorii | 66.793 | 65.094 | 52.584 | 52.584 | 52.625 | 55.012 | 48.669 | 42.091 | 25.985 | 25.552 |
| Capitaluri proprii | -66.793 | -64.810 | -52.063 | -51.832 | -51.092 | -52.964 | -45.882 | -38.561 | -16.851 | -1.341 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 12.06.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LARA DRIVE SRL |
| Nr. reg. com. | J13/685/2016 |
| EUID | ROONRC.J13/685/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-18 |
| Sediu social | Aleea Topolog, 16, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA TOPOLOG, NR.16, BL.E3, SC.B, ET.2, AP.30 |
| Telefon | 0723560263 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AC REGAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AC VISION DEXTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALLFIXGSM S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMGAS TEHNICAL SRL | aceeași clădire |
| ANTONI GARAJ83 S.R.L. | aceeași clădire |
| AREFI WINDAXIS CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIERUL LUI AMZURICA S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST M S SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLASOR GROUP SRL | aceeași clădire |
| BLUE WAVE STAR SRL | aceeași clădire |
| C&C SANITEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARA ŞTEFAN COMERŢ SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1880787 | MOBIL SRL |
| 1895036 | ADI-COLA 79 SRL |
| 1897843 | GELPET COM SRL |
| 2750513 | MANAFU SRL |
| 2979372 | SERVCOM-ADRIAN SRL |
| 3699427 | RAVIMPEX SRL |
| 3858026 | LARY-PREST SRL |
| 3858328 | LACHIS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25