TRUSKOFINART SRL
CUI 35828449 · J2016000208395
TRUSKOFINART SRL are CUI 35828449, nr. de înregistrare J2016000208395, înmatriculată pe 18.03.2016. Sediul social e în Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 38.150 lei, pierdere netă 20.126 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 38 mii lei · mediana 221 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -52.8% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 38 mii lei · mediana 141 mii lei | 27% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38.150 | 34.170 | 41.000 | 63.542 | 54.000 | 72.918 | 39.651 | 18.800 | 13.400 | 17.550 |
| Venituri totale | 38.150 | 34.170 | 41.000 | 63.542 | 54.000 | 80.418 | 39.651 | 18.800 | 13.400 | 17.550 |
| Cheltuieli totale | 57.894 | 59.051 | 52.602 | 52.233 | 40.875 | 62.670 | 62.179 | 27.972 | 24.778 | 18.539 |
| Profit / pierdere brută | -19.744 | -24.881 | -11.602 | 11.309 | 13.125 | 17.748 | -22.528 | -9.172 | -11.378 | -989 |
| Profit / pierdere netă | -20.126 | -25.223 | -12.012 | 10.674 | 12.585 | 16.975 | -22.965 | -9.360 | -11.512 | -1.268 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 | 7.325 | 10.085 | 12.845 | — |
| Active circulante | 829 | 5.368 | 5.673 | 11.113 | 24.055 | 1.390 | 3.990 | 2.370 | 444 | 444 |
| Stocuri | 244 | 244 | 244 | 244 | 244 | 244 | 244 | 244 | 244 | 244 |
| Creanțe | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 583 | 5.122 | 5.427 | 10.867 | 23.811 | 1.146 | 3.746 | 2.126 | 200 | 200 |
| Datorii | 62.860 | 47.273 | 22.355 | 15.783 | 39.399 | 29.319 | 56.220 | 34.395 | 25.869 | 1.512 |
| Capitaluri proprii | -62.031 | -41.905 | -16.682 | -4.670 | -15.344 | -27.929 | -44.905 | -21.940 | -12.580 | -1.068 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 19.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRUSKOFINART SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000208395 |
| EUID | ROONRC.J2016000208395 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-18 |
| Sediu social | Str. Beciul Domnesc, 19, Orş. Odobeşti, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, ORŞ. ODOBEŞTI, STR. BECIUL DOMNESC, NR.19 |
| Telefon | 0784588711 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BLUE GSM SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BUDU EDIL SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| BUY BACK ACCESSORIES S.R.L. | aceeași clădire |
| CARPATVIN GRUP SRL | aceeași clădire |
| CRISBEA PROMONTAJ S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LDG GEDAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AROMAR MONTAJE S.R.L. | 422 m |
| COSPET IMPEX SRL | 422 m |
| JUSFOR GREEN SRL | 422 m |
| PGE ELECTRIC BV S.R.L. | 422 m |
| RALUCA IMPEX SRL | 422 m |
| TAV IT & MOBILE SERVICE SRL | 422 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Vrancea
| 1441846 | BEST CONSTRUCT SRL |
| 1456103 | SIRTROT SA |
| 2845990 | PENTAGON SERVICE SRL |
| 3614242 | SODACO SA |
| 4717246 | LION IMPEX SRL |
| 6110193 | ENERGO CONSTRUCT SA |
| 6704641 | INTERANCO SRL |
| 8593035 | N.S. CONSART '96 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25