FSJ TREND IT SRL
CUI 35833585 · J13/701/2016
FSJ TREND IT SRL are CUI 35833585, nr. de înregistrare J13/701/2016, înmatriculată pe 21.03.2016. Sediul social e în Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 420 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | — | — | — | — | 74.815 | 159.500 | 133.400 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74.815 | 159.500 | 133.400 |
| Cheltuieli totale | — | 420 | 162 | 352 | 262 | 1.505 | 16.825 | 33.036 | 19.214 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -420 | -162 | -352 | -262 | -1.505 | 57.990 | 126.464 | 114.186 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -420 | -162 | -352 | -262 | -1.505 | 55.746 | 121.675 | 110.184 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 683 | 2.050 | 3.472 |
| Active circulante | 54.216 | 54.215 | 54.535 | 54.597 | 54.849 | 140.667 | 167.786 | 218.419 | 111.292 |
| Creanțe | 53.521 | 53.921 | 53.921 | 53.921 | 53.920 | — | — | 24.378 | — |
| Casa și conturi la bănci | 695 | 294 | 614 | 676 | 929 | 140.667 | 167.786 | 194.041 | 111.292 |
| Datorii | 970 | 970 | 870 | 770 | 670 | 86.226 | 112.523 | 98.594 | 4.380 |
| Capitaluri proprii | 53.246 | 53.245 | 53.665 | 53.827 | 54.179 | 54.441 | 55.946 | 121.875 | 110.384 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie |
| CAEN principal | 4690 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FSJ TREND IT SRL |
| Nr. reg. com. | J13/701/2016 |
| EUID | ROONRC.J13/701/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-21 |
| Sediu social | Str. Brânduşei, 35, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. BRÂNDUŞEI, NR.35 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALLRIGHT&ALLGOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMA ALCABO S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTARES MANPOWER SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOCAI COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| BSM MONEYFLOW S.R.L. | aceeași clădire |
| DD MEGA SMART CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| DIAMONDSNAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| DIGITELLA CONTENT IDEAS AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| ELMA INSTAL COMPLET SRL inactiv | aceeași clădire |
| GOOD FOOD TRUCK S.R.L. | aceeași clădire |
| INSTAL UTIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| KRAFTER PRIM CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4690 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Constanţa
| 1883627 | INTERCOM-TOPAZ SRL |
| 1893370 | HALMYRIS SRL |
| 1901243 | IMSAMARINE S.A. |
| 2409770 | EO-STAMP SRL |
| 2986043 | SUSZI SRL |
| 3961071 | DA-CONA SRL |
| 4129866 | CONPRESS GROUP SRL |
| 5981768 | LILIPUT CO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25