POSTELNICU SOLUTIONS SRL
CUI 35836840 · J2016000732229
POSTELNICU SOLUTIONS SRL are CUI 35836840, nr. de înregistrare J2016000732229, înmatriculată pe 21.03.2016. Sediul social e în Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 472.947 lei, profit net 315.987 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 473 mii lei · mediana 111 mii lei | 426% din mediană |
| Profit net | 316 mii lei · mediana 23 mii lei | de 14× mediana |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 66.8% · mediana 26.9% | 248% din mediană |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 472.947 | 342.444 | 248.057 | 226.636 | 149.354 | 86.104 | 54.797 | 52.548 | 49.732 | 30.451 |
| Venituri totale | 479.493 | 342.763 | 248.167 | 226.636 | 149.624 | 96.452 | 54.798 | 52.549 | 49.732 | 30.451 |
| Cheltuieli totale | 103.397 | 160.130 | 94.694 | 86.824 | 83.603 | 68.430 | 16.830 | 17.703 | 13.682 | 13.235 |
| Profit / pierdere brută | 376.096 | 182.633 | 153.473 | 139.812 | 66.021 | 28.022 | 37.968 | 34.846 | 36.050 | 17.216 |
| Profit / pierdere netă | 315.987 | 151.072 | 127.682 | 133.397 | 61.540 | 25.626 | 36.324 | 33.269 | 34.557 | 16.302 |
| Active imobilizate | 9.950 | 0 | 0 | 17.275 | 36.120 | 54.965 | 73.810 | — | — | 127 |
| Active circulante | 324.695 | 161.111 | 147.952 | 138.547 | 117.379 | 120.177 | 87.332 | 62.318 | 51.314 | 16.834 |
| Creanțe | 215.232 | 100.169 | 94.608 | 102.071 | 2.629 | 2.629 | — | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 109.463 | 60.942 | 53.344 | 36.476 | 114.750 | 117.548 | 87.332 | 62.318 | 51.314 | 16.834 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 388 | 388 | 0 |
| Datorii | 18.398 | 9.779 | 20.010 | 22.165 | 37.663 | 50.847 | 63.492 | 378 | 643 | 459 |
| Capitaluri proprii | 316.247 | 151.332 | 127.942 | 133.657 | 115.836 | 124.295 | 98.650 | 62.328 | 51.059 | 16.502 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 20.02.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POSTELNICU SOLUTIONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000732229 |
| EUID | ROONRC.J2016000732229 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-21 |
| Sediu social | Str. Şcolii, 107, Orş. Zărneşti, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. ŞCOLII, NR.107 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SMARTCRED SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| SVA CNC S.R.L. | aceeași clădire |
| SVA MARKETING &SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| PATRAN SERVICII S.R.L. inactiv | 19 m |
| FINANCIAL CONSULT CORNER S.R.L. | 49 m |
| SIT MEGATRON SRL | 49 m |
| 3D ADITIVE S.R.L. | 111 m |
| 3D REALITY ENG SRL | 111 m |
| AIB KRON S.R.L. inactiv | 111 m |
| ESENTIAL HOLISTIC S.R.L. | 111 m |
| SKYLINE SERVICE SRL | 111 m |
| SPERTEX AGENTIE DE SERVICII SI CONSULTANTA S.R.L. inactiv | 111 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25