GREEN PROTMED SRL
CUI 35846038 · J26/463/2016
GREEN PROTMED SRL are CUI 35846038, nr. de înregistrare J26/463/2016, înmatriculată pe 22.03.2016. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8219. În 2025: cifră de afaceri 9.000 lei, profit net 7.411 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 172 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 31 mii lei | 24% din mediană |
| Marjă netă | 82.3% · mediana 23.7% | 347% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.000 | 66.813 | 257.428 | 247.905 | 239.451 | 223.417 | 233.336 | 237.340 | 219.174 | 94.221 |
| Venituri totale | 9.000 | 66.813 | 257.428 | 247.905 | 240.871 | 223.417 | 233.336 | 237.596 | 219.174 | 94.221 |
| Cheltuieli totale | 423 | 12.879 | 46.317 | 6.270 | 5.292 | 23.893 | 33.464 | 29.539 | 46.718 | 20.124 |
| Profit / pierdere brută | 8.577 | 53.934 | 211.111 | 241.635 | 235.579 | 199.524 | 199.872 | 208.057 | 172.456 | 74.097 |
| Profit / pierdere netă | 7.411 | 46.463 | 208.588 | 235.623 | 228.540 | 193.326 | 192.872 | 200.929 | 165.881 | 71.271 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 18.759 | 41.270 | 63.781 | 86.464 |
| Active circulante | 25.053 | 54.141 | 216.809 | 241.162 | 235.239 | 196.357 | 181.958 | 226.539 | 176.663 | 77.831 |
| Creanțe | 15.092 | 17.008 | 172.720 | 206.927 | 111.244 | 97.895 | 10.525 | 12.155 | -13.759 | 9.658 |
| Casa și conturi la bănci | 9.961 | 37.133 | 44.089 | 34.235 | 123.995 | 98.462 | 171.433 | 214.384 | 190.422 | 68.173 |
| Datorii | 3.989 | 933 | 8.011 | 5.329 | 6.489 | 2.821 | 7.635 | 2.684 | 3.082 | 92.824 |
| Capitaluri proprii | 21.064 | 53.208 | 208.798 | 235.833 | 228.750 | 193.536 | 193.082 | 265.125 | 237.362 | 71.471 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8219 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GREEN PROTMED SRL |
| Nr. reg. com. | J26/463/2016 |
| EUID | ROONRC.J26/463/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-22 |
| Sediu social | Str. Ialomiţei, 6, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. IALOMIŢEI, NR.6, AP.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAR AND MAR TRAVEL S.R.L. | aceeași clădire |
| DISTRIGAZ NORD S.R.L. | aceeași clădire |
| AFFLEE S.R.L. | 45 m |
| MARY BELL COM SRL | 45 m |
| NELU ANTONELA CAFE S.R.L. | 45 m |
| BBQ SRL inactiv | 53 m |
| LIUBOV SRL | 53 m |
| SEATI SRL | 71 m |
| DORIMPEX SRL | 73 m |
| COSTEA UTILITIES S.R.L. inactiv | 84 m |
| GENERAL NCH SRL-D inactiv | 84 m |
| GHIBAN IMAGISTICA S.R.L. inactiv | 96 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8219 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
| 1221557 | SITRONIC SRL |
| 9473363 | GRATI SERV SRL |
| 17106619 | CORSAROM SRL |
| 23180865 | MOMENT EXECUTION SRL |
| 27853492 | NANA CCP SRL |
| 28226696 | WORLD PROJECT SRL-D |
| 30713596 | SAN Q SRL |
| 32828096 | RAVCNM S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25