ANILUS TRAVEL S.R.L.
CUI 35847343 · J2016000134360
ANILUS TRAVEL S.R.L. are CUI 35847343, nr. de înregistrare J2016000134360, înmatriculată pe 22.03.2016. Sediul social e în Loc. Sulina, Oraş Sulina, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5030. În 2025: cifră de afaceri 469.431 lei, profit net 10.620 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 469 mii lei · mediana 158 mii lei | 297% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 5 mii lei | 203% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 2.3% · mediana 3.2% | 72% din mediană |
| Cifră pe salariat | 156 mii lei · mediana 175 mii lei | 90% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 469.431 | 485.497 | 640.745 | 401.693 | 596.856 | 404.245 | 312.561 | 188.289 | 240.209 | 34.057 |
| Venituri totale | 556.896 | 498.383 | 681.245 | 470.304 | 677.388 | 417.621 | 312.562 | 268.289 | 240.209 | 34.057 |
| Cheltuieli totale | 543.713 | 584.893 | 671.594 | 462.812 | 608.025 | 353.834 | 273.477 | 255.135 | 208.508 | 36.215 |
| Profit / pierdere brută | 13.183 | -86.510 | 9.651 | 7.492 | 69.363 | 63.787 | 39.085 | 13.154 | 31.701 | -2.158 |
| Profit / pierdere netă | 10.620 | -88.828 | 4.311 | 3.676 | 65.441 | 60.570 | 35.959 | 10.480 | 29.297 | -2.499 |
| Active imobilizate | 440.777 | 244.568 | 262.518 | 153.121 | 199.326 | 208.494 | 112.413 | 62.373 | 15.263 | 3.500 |
| Active circulante | 72.769 | 78.862 | 155.150 | 144.845 | 101.109 | 39.468 | 45.895 | 14.862 | 15.655 | 666 |
| Stocuri | 3.000 | 3.000 | 20.882 | 140.613 | 1.781 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 24.958 | 13.908 | 2.053 | 3.794 | 10.578 | 27.450 | 24.558 | 12.879 | 3.145 | — |
| Casa și conturi la bănci | 44.811 | 61.954 | 132.215 | 438 | 88.750 | 12.018 | 21.337 | 1.983 | 12.510 | 666 |
| Datorii | 506.876 | 327.380 | 332.789 | 217.399 | 114.558 | 127.526 | 82.905 | 37.791 | 3.920 | 6.465 |
| Capitaluri proprii | 6.670 | -3.950 | 84.879 | 80.567 | 185.877 | 120.436 | 75.403 | 39.444 | 26.998 | -2.299 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Sulina |
| CAEN principal | 5030 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANILUS TRAVEL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000134360 |
| EUID | ROONRC.J2016000134360 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-22 |
| Sediu social | Str. Dunării, 9, camera 1, Orş. Sulina, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, ORŞ. SULINA, STR. DUNĂRII, NR.9, CAMERA 1 |
| Telefon | 0748369173 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COMARZAN S.R.L. | 81 m |
| OPTIM-COM SRL inactiv | 81 m |
| PENGHIŞ MAGAZIN MIXT S.R.L. | 81 m |
| COMPASULINA BLACK S.R.L. | 102 m |
| DMS STAND CONSTRUCT SRL inactiv | 102 m |
| SINTRACOM SRL | 105 m |
| SISTELCO-SERV SRL inactiv | 105 m |
| BRICO TRANS SERVIS SRL | 190 m |
| CONS-MOB SRL | 190 m |
| CRO & BRO S.R.L. | 190 m |
| ELATEO ARTIZAN SRL | 190 m |
| FLOR SAV TOUR SRL | 190 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5030 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08