NAVARU LABS SRL
CUI 35859372 · J2016000775136
NAVARU LABS SRL are CUI 35859372, nr. de înregistrare J2016000775136, înmatriculată pe 24.03.2016. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 63.130 lei, profit net 2.747 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 63 mii lei · mediana 105 mii lei | 60% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 7 mii lei | 41% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.4% · mediana 10.2% | 43% din mediană |
| Cifră pe salariat | 63 mii lei · mediana 110 mii lei | 58% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 63.130 | 43.224 | 182.552 | 82.575 | 174.764 | 39.371 | 26.035 | 5.080 | 66.741 | 38.805 |
| Venituri totale | 90.598 | 43.757 | 183.033 | 83.080 | 174.844 | 44.847 | 26.050 | 5.080 | 66.741 | 38.805 |
| Cheltuieli totale | 86.293 | 85.020 | 92.748 | 44.472 | 18.667 | 42.388 | 26.458 | 2.171 | 16.739 | 8.571 |
| Profit / pierdere brută | 4.305 | -41.263 | 90.285 | 38.608 | 156.177 | 2.459 | -408 | 2.909 | 50.002 | 30.234 |
| Profit / pierdere netă | 2.747 | -42.418 | 88.675 | 36.479 | 151.957 | 1.815 | -1.190 | 2.757 | 48.000 | 29.069 |
| Active imobilizate | 6.465 | 11.886 | 9.246 | 12.716 | 16.354 | 1.478 | 2.021 | 2.333 | 2.833 | — |
| Active circulante | 160.355 | 200.821 | 244.006 | 150.452 | 141.227 | 14.305 | 10.667 | 4.343 | 45.402 | 29.478 |
| Stocuri | — | — | 275 | 275 | 275 | 560 | 630 | — | — | — |
| Creanțe | — | 387 | 79 | — | — | — | 500 | 79 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 160.355 | 200.434 | 243.652 | 150.177 | 140.952 | 13.745 | 9.537 | 4.264 | 45.402 | 29.478 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 314 | 343 | 2.756 | — | — | — |
| Datorii | 160.925 | 6.990 | 4.373 | 2.496 | 1.536 | 9.525 | 10.657 | 720 | 35 | 209 |
| Venituri în avans | 2.264 | 2.732 | 3.201 | 3.669 | 4.138 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.631 | 202.985 | 245.678 | 157.003 | 152.221 | 6.601 | 4.787 | 5.956 | 48.200 | 29.269 |
| Capital subscris vărsat | 800 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NAVARU LABS SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000775136 |
| EUID | ROONRC.J2016000775136 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-24 |
| Sediu social | Str. George Enescu, 10, CORP C2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. GEORGE ENESCU, NR.10, CORP C2 |
| Telefon | 0720787091 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BLACK SEA FINANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| BLAK DOM STIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| CATALUNYA 98 SRL inactiv | aceeași clădire |
| CIOBANEL MEDICAL SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| DEVELOPMARK S.R.L. | aceeași clădire |
| DEZINSECŢIE-DERATIZARE PROFESIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| DORIAN MEGA STYLE SRL | aceeași clădire |
| DORIAN REAL ESTATE SRL inactiv | aceeași clădire |
| E - SERVICII CONTABILE S.R.L. | aceeași clădire |
| GAROFITA FELIX SRL | aceeași clădire |
| GFM ALCONT CONTAB SRL | aceeași clădire |
| GFM ALCONT FINANCE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8559 | 2025 |
| 8690 | 2019 – 2024 |
| 6201 | 2016 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 42590918 | BLACK SEA FINANCE S.R.L. |
| 46189863 | SPHERA FINANCE S.R.L. |
| 47626907 | VOLTLOG S.R.L. |
| 50554916 | E - SERVICII CONTABILE S.R.L. |
| 51336936 | ORBIS FINANCE S.R.L. |
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25