RUAH TOURISM 777 SRL
CUI 35868508 · J2016004540400
RUAH TOURISM 777 SRL are CUI 35868508, nr. de înregistrare J2016004540400, înmatriculată pe 25.03.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4931. În 2025: cifră de afaceri 178.550 lei, profit net 68.165 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 179 mii lei · mediana 158 mii lei | 113% din mediană |
| Profit net | 68 mii lei · mediana 5 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 38.2% · mediana 3.2% | de 12× mediana |
| Cifră pe salariat | 179 mii lei · mediana 175 mii lei | 102% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 178.550 | 119.592 | 202.314 | 252.783 | 160.150 | 42.160 | 142.580 | 136.406 | 70.631 | 55.190 |
| Venituri totale | 178.581 | 120.042 | 202.314 | 252.783 | 160.150 | 42.160 | 142.580 | 136.406 | 70.631 | 55.190 |
| Cheltuieli totale | 108.666 | 116.883 | 148.162 | 181.192 | 88.982 | 61.887 | 117.179 | 111.074 | 67.097 | 43.502 |
| Profit / pierdere brută | 69.915 | 3.159 | 54.152 | 71.591 | 71.168 | -19.727 | 25.401 | 25.332 | 3.534 | 11.688 |
| Profit / pierdere netă | 68.165 | 2.138 | 52.432 | 69.114 | 69.598 | -20.120 | 23.974 | 23.968 | 2.827 | 10.584 |
| Active imobilizate | 1.250 | 2.750 | — | — | — | — | — | 1.971 | 4.121 | 563 |
| Active circulante | 75.608 | 89.742 | 89.181 | 83.911 | 76.173 | 15.921 | 29.125 | 40.084 | 15.306 | 12.283 |
| Creanțe | 10.631 | 10.774 | 15.287 | 50.399 | 10.600 | 13.850 | 10.730 | 4.300 | 11.181 | 3.800 |
| Casa și conturi la bănci | 64.977 | 78.968 | 73.894 | 33.512 | 65.573 | 2.071 | 18.395 | 35.784 | 4.125 | 8.483 |
| Datorii | 8.493 | 8.407 | 7.234 | 14.597 | 2.521 | 11.867 | 4.951 | 4.476 | 5.816 | 2.062 |
| Capitaluri proprii | 68.365 | 84.085 | 81.947 | 69.314 | 73.652 | 4.054 | 24.174 | 37.579 | 13.611 | 10.784 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4931 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUAH TOURISM 777 SRL |
| Nr. reg. com. | J2016004540400 |
| EUID | ROONRC.J2016004540400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-25 |
| Sediu social | Str LUPŞANU, 26A, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LUPŞANU, NR.26A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GENIUS CONSTRUCT IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEGARO-MAR SRL inactiv | 45 m |
| DGY SECURITY SRL inactiv | 58 m |
| ANAVIS DIVERS COM SRL inactiv | 59 m |
| DAVID GAZ S.R.L. | 59 m |
| LORI & ALESIA CONCEPT S.R.L. | 59 m |
| MARYA'BUTIC COMERCE SRL inactiv | 59 m |
| VIOMARIS-EL GENERAL TRANSPORTING 2020 S.R.L. inactiv | 59 m |
| EMAAR RESIDENCE S.R.L. | 64 m |
| SALSA RED DANCE SRL inactiv | 67 m |
| TALNAD TRADING S.R.L. inactiv | 67 m |
| TEMPO ANA SRL | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4931 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (31)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-11-08