DPC CONTACT SRL
CUI 35868583 · J2016004518405
DPC CONTACT SRL are CUI 35868583, nr. de înregistrare J2016004518405, înmatriculată pe 25.03.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 240.000 lei, profit net 91.769 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 240 mii lei · mediana 124 mii lei | 193% din mediană |
| Profit net | 92 mii lei · mediana 17 mii lei | 551% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 38.2% · mediana 19.4% | 197% din mediană |
| Cifră pe salariat | 240 mii lei · mediana 172 mii lei | 140% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 240.000 | 360.000 | 851.614 | 1.008.000 | 452.490 | 545.970 | 346.703 | 566.185 | 218.661 | 161.200 |
| Venituri totale | 240.000 | 360.000 | 851.614 | 1.008.000 | 455.011 | 551.960 | 351.760 | 566.258 | 218.816 | 161.200 |
| Cheltuieli totale | 133.365 | 168.876 | 219.102 | 193.722 | 212.486 | 174.058 | 432.516 | 538.866 | 132.249 | 37.023 |
| Profit / pierdere brută | 106.635 | 191.124 | 632.512 | 814.278 | 242.525 | 377.902 | -80.756 | 27.392 | 86.567 | 124.177 |
| Profit / pierdere netă | 91.769 | 162.456 | 624.422 | 804.400 | 238.521 | 372.851 | -84.274 | 21.728 | 84.379 | 122.565 |
| Active imobilizate | 1.462.808 | 1.498.084 | 1.173.727 | 1.209.003 | 808.361 | 803.595 | 18.360 | 33.387 | 14.639 | — |
| Active circulante | 1.220.283 | 1.030.636 | 1.075.399 | 1.328.417 | 219.843 | 66.867 | 135.027 | 129.907 | 91.600 | 128.523 |
| Creanțe | 1.220.083 | 1.029.129 | 1.075.377 | 1.291.402 | 218.218 | 28.952 | 52.446 | 103.493 | 3.757 | 50.551 |
| Casa și conturi la bănci | 200 | 1.507 | 22 | 37.015 | 1.625 | 37.915 | 82.581 | 26.414 | 87.843 | 77.972 |
| Cheltuieli în avans | 248 | — | — | — | 0 | 352 | 1.423 | — | 7.280 | — |
| Datorii | 1.804.428 | 1.741.578 | 1.624.440 | 1.732.800 | 479.157 | 560.288 | 217.136 | 141.346 | 28.940 | 5.758 |
| Capitaluri proprii | 878.911 | 787.142 | 624.686 | 804.620 | 549.047 | 310.526 | -62.326 | 21.948 | 84.579 | 122.765 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 12.08.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DPC CONTACT SRL |
| Nr. reg. com. | J2016004518405 |
| EUID | ROONRC.J2016004518405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-25 |
| Sediu social | Str. Şoimuş, 112, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ȘOIMUȘ, NR.112, ET.1 |
| Telefon | 0785225522 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALKAT CONSULTING SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| DIVES ELECTRO SRL inactiv | aceeași clădire |
| EURO IT RECRUITMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TEXTILA COMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACVILA ALPIN SRL | aceeași clădire |
| AUTENTIC COTON S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CASA DIZAIN LUX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CENTRAL SHOP MIXT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COTON EXPERT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DATALOG MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| KANZ ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| MAPPANDO MARKETING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4520 | 2018 – 2025 |
| 5221 | 2016 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 54885696 | TASTE CORNER S.R.L. |
| 55413691 | GUSTOART S.R.L. |
| 55480488 | SMD PRO CONSULTING S.R.L. |
| 55653864 | AZ EURO PROJECT S.R.L. |
| 55703393 | ATM TEAM S.R.L. |
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25